KRAV MAGA samoobrona dla dorosłych

Home / Profile szkoleniowe / KRAV MAGA samoobrona dla dorosłych

United Krav Maga dla dorosłych to najpopularniejszy kurs samoobrony w Białymstoku. Kursy i szkolenia dla każdego bez względu na wiek, płeć i doświadczenie oraz kondycję!

United Krav Maga dla dorosłych w  to gwarancja najwyższej jakości szkolenia. Prosty i skuteczny system. Realistyczne scenariusze. Profesjonalny sprzęt treningowy. To wszystko po to, abyś w krótkim czasie nauczył się bronić siebie oraz bliskich. Bez względu na Twój wiek, płeć i doświadczenie oraz kondycję!

Krav Maga dla dorosłych to obecnie najpopularniejsza samoobrona na Świecie.

Oferujemy PODSTAWOWY KURS SAMOOBRONY - Masz prawo czuć się bezpiecznie!

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu podczas, których nauczysz się obron przed najczęstszymi ulicznymi atakami. Fenomenem naszych zajęć jest tak skonstruowany program, który pozwala Ci w bardzo krótkim czasie nabyć potrzebne umiejętności do obrony siebie i bliskich. Trening prowadzony jest formą scenariuszową, dzięki czemu zdobywasz wiedzę, jak bronić się przed osoba agresywną i/lub uzbrojoną w nóż, pałkę i pistolet.Uczysz się reagować adekwatnie do sytuacji.
Uczysz się kontrolować swoje emocje. Dzięki naszym treningom lepiej radzisz sobie ze stresem i to nie tylko podczas ataku ale również w życiu osobistym i zawodowych. Zrozumiesz skąd biorą się np. ataki paniki i jak im zaradzić. Trening krav maga daje Ci kompleksowe przygotowanie fizyczne i mentalne na trudy dnia dzisiejszego! Sprawdź nas!

Kurs trwa pół roku i zakończony jest egzaminem na pierwszy stopień treningowy. Jednak to nie koniec, a początek drogi, ponieważ dalej masz możliwość trenowania w bardziej zaawansowanych kursach i grupach w zależności od stażu i posiadanego stopnia. Co pół roku następuje weryfikacja Twoich umiejętności w postaci egzaminu. Egzamin w naszej federacji jest ważnym elementem edukacyjnym i daje przejrzysty obraz Twoich umiejętności.

Zapisując się do nas stajesz się członkiem światowej, renomowanej federacji - United Krav Maga World Organisation! Otwiera to przed Tobą kolejne możliwości uczestniczenia w różnych szkoleniach i seminariach w Polsce i za granicą. W Białymstoku wyłącznym reprezentantem jest Podlaskie Centrum Unieted Krav Maga.
Po więcej informacji zapraszamy na ich stronę.

UWAGA! Nabór na nowy rok treningowy 2018/2019
ZAPRASZAMY

Pełny GRAFIK szkoły.

United Krav Maga dla dorosłych

Zarezerwuj miejsce! Wypełnij FORMULARZ.
Osoby kontynuujące wypełniają zgłoszenie tutaj.

Pozostała oferta treningowa Szkoły Sportu i Samoobrony