KRAV MAGA samoobrona dla dorosłych

Home / Profile szkoleniowe / KRAV MAGA samoobrona dla dorosłych

United Krav Maga dla dorosłych to najpopularniejszy kurs samoobrony w Białymstoku. Kursy i szkolenia dla każdego bez względu na wiek, płeć i doświadczenie oraz kondycję!

United Krav Maga dla dorosłych w  to gwarancja najwyższej jakości szkolenia. Prosty i skuteczny system. Realistyczne scenariusze. Profesjonalny sprzęt treningowy. To wszystko po to, abyś w krótkim czasie nauczył się bronić siebie oraz bliskich. Bez względu na Twój wiek, płeć i doświadczenie oraz kondycję!

Krav Maga dla dorosłych to obecnie najpopularniejsza samoobrona na Świecie.

Oferujemy PODSTAWOWY KURS SAMOOBRONY - Masz prawo czuć się bezpiecznie!

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu podczas, których nauczysz się obron przed najczęstszymi ulicznymi atakami. Fenomenem naszych zajęć jest tak skonstruowany program, który pozwala Ci w bardzo krótkim czasie nabyć potrzebne umiejętności do obrony siebie i bliskich. Trening prowadzony jest formą scenariuszową, dzięki czemu zdobywasz wiedzę, jak bronić się przed osoba agresywną i/lub uzbrojoną w nóż, pałkę i pistolet.Uczysz się reagować adekwatnie do sytuacji.
Uczysz się kontrolować swoje emocje. Dzięki naszym treningom lepiej radzisz sobie ze stresem i to nie tylko podczas ataku ale również w życiu osobistym i zawodowych. Zrozumiesz skąd biorą się np. ataki paniki i jak im zaradzić. Trening krav maga daje Ci kompleksowe przygotowanie fizyczne i mentalne na trudy dnia dzisiejszego! Sprawdź nas!

Kurs trwa pół roku i zakończony jest egzaminem na pierwszy stopień treningowy. Jednak to nie koniec, a początek drogi, ponieważ dalej masz możliwość trenowania w bardziej zaawansowanych kursach i grupach w zależności od stażu i posiadanego stopnia. Co pół roku następuje weryfikacja Twoich umiejętności w postaci egzaminu. Egzamin w naszej federacji jest ważnym elementem edukacyjnym i daje przejrzysty obraz Twoich umiejętności.

Zapisując się do nas stajesz się członkiem światowej, renomowanej federacji - United Krav Maga World Organisation! Otwiera to przed Tobą kolejne możliwości uczestniczenia w różnych szkoleniach i seminariach w Polsce i za granicą. W Białymstoku wyłącznym reprezentantem jest Podlaskie Centrum Unieted Krav Maga.
Po więcej informacji zapraszamy na ich stronę.

UWAGA! Nabór na nowy 2020 rok.
ZAPRASZAMY

Pełny GRAFIK szkoły.

United Krav Maga dla dorosłych

Zarezerwuj miejsce! Wypełnij FORMULARZ.
Osoby kontynuujące wypełniają zgłoszenie tutaj.

Pozostała oferta treningowa Szkoły Sportu i Samoobrony