DEFENDO RED – seminarium z Jyrkim Saario.

Jedyna i niepowtarzalna szansa w tym roku !!!

Spotkanie z twórcą DEFENDO – Jyrkim Saario.

 

DEFENDO RED – PROFESJONALIZM NIE TYLKO DLA PROFESJONALISTÓW

Kolor czerwony w Defendo symbolizuje najwyższy poziom zaawansowania. DEFENDO RED to profesjonalizm i mistrzostwo – odpowiednik czarnego pasa. Techniki stosowane na tym poziomie dotyczą najtrudniejszych sytuacji związanych z bezpieczeństwem osobistym.

Szkolenie poprowadzi twórca skandynawskiego Defendo, Mistrz Jyrki Saario wraz z głównym instruktorem międzynarodowej kadry Defendo Anttim Nurmi. Tematem szkolenia będzie zastosowanie zaawansowanych technik i taktyki Defendo w sytuacjach szczególnego zagrożenia:

– walka z kilkoma agresorami;
– chwyty zabronione w sportach walki;
– kontrola niebezpiecznego agresora;
– ochrona bliskich w sytuacji zagrożenia.

Seminarium jest otwarte dla wszystkich niezależnie od poziomu zaawansowania! Przyprowadź swoich bliskich, aby zapoznali się z zasadami przetrwania na ulicy! Ucz się od samego Twórcy Defendo Mistrza Jyrki Saario!

Zapisz się na seminarium wysyłając maila na bialystok@defendo.pl
Data: 23.11.2013 r. (sobota)
Czas: 10:00-14:00
Lokalizacja: AWF Warszawa
Cena: 90 zł

defendo_red_sem