jubileuszowe święto defendo alliance!!!

11056431_1007172055961874_4086662998185925471_o

Zapraszamy wszystkich uczniów i sympatyków Defendo na najważniejsze wydarzenie roku 2015!

Już w czerwcu, w Warszawie będziemy mogli wspólnie celebrować 10-ty jubileusz istnienia organizacji Defendo Alliance. Głównym gościem, a zarazem prowadzącym wydarzenie będzie twórca systemu Defendo Mistrz Jyrki Saario, a nasza polska kadra instruktorska w roli gospodarzy będzie asystowała podczas zajęć i zawodów naszemu Mistrzowi.
Dla wielu z nas Defendo to nie tylko system samoobrony, ale również trening fizyczny, styl życia, praca nad samym sobą oraz walka ze swoimi słabościami. Dlatego organizując to wydarzenie chcieliśmy przede wszystkim móc razem z Wami wspólne celebrować nasze wspólne święto, przy okazji dać Wam możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w nieco innych formach konfrontacji.

SZCZEGÓŁY WYDARZENIA – DEFENDO DUELLUM – 20-21.06.2015

Samo wydarzenie podzielone zostało na dwa etapy. Pierwszego dnia (20 czerwca – sobota) będziecie mogli wziąć udział w ponad 6-godzinnym seminarium, w trakcie którego Mistrz Jyrki Saario razem ze swoimi instruktorami zaprezentuje różne aspekty walki w stójce i parterze.
Sobotnie seminarium podzielone będzie na 3 części w cyklach 2-godzinnych:
– walka w stójce
– walka w parterze
– walka nóż vs. nóż

Z kolei drugiego dnia (21 czerwca – niedziela) odbędzie się turniej pod nazwą Defendo Duellum. Zawodnicy i zawodniczki zostaną przydzieleni do poszczególnych kategorii i po rozlosowaniu par przystępować będą do swoich walk. Pojedynek składał się będzie z trzech rund – stójka, parter i walka na noże. Najważniejsze dla nas jest Wasze bezpieczeństwo, dlatego w trakcie turnieju sędziowie będą zwracać szczególną uwagę na przestrzeganie zasad turnieju Defendo Duellum.

Szczegóły wydarzenia:
Miejsce: AWF Warszawa, ul. Marymoncka 34, pawilon 42
Data: 20-21.06.2015 r.
Cena: 120 zł*
Zgłoszenia i informacje:

centrala: info@defendo.pl
Białystok: białystok@defendo.pl

*) cena obejmuje udział w sobotnim seminarium oraz aktywny (zawodnicy) lub bierny (widzowie) udział w niedzielnych zawodach.