Wakacyjny kurs United Krav Maga w Białymstoku

Zapraszamy wszystkich na wakacyjne szaleństwo United Krav Maga w Białymstoku.

Jak co roku w wakacje oferujemy specjalistyczne kursy samoobrony. Mamy propozycję dla dzieci oraz dla osób dorosłych. Bardzo bogata oferta. Zapoznaj się koniecznie:


Wakacyjny kurs samoobrony dla dzieci

Wakacyjny kurs samoobrony dla dzieci to przede wszystkich kupa śmiechu i zabawy, gdzie w trakcie dzieci uczą się jak skutecznie obronić się przed zagrożeniem. Przygotowują się fizycznie i mentalnie na pokonywanie trudów życia codziennego.

Jeśli jesteś zainteresowany zajęciami kliknij w zdjęcie:


Wakacyjny kurs samoobrony dla dorosłych

Wakacyjny kurs samoobrony dla dorosłych to kompendium wiedzy o filozofii KRAV MAGA. Jest to cykl 8 spotkań podczas których zaprezentujemy wszystkie dostępne profile krav maga (Policyjny, Militarny, VIP, Nożowy, Counter terroryzm, Shooting Academy, Ground Fighting, Psychologia strachu). To również zajęcia w formule City Extreme (jadący autobus, bar, ulica, klatka schodowa).

Jeśli jesteś zainteresowany kursem zapoznać się z ofertą klikając w zdjęcie:

Pamiętaj, że mamy limit miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Twój wiek, kondycja, czy umiejętności nie mają znaczenia. Kursy są dostosowane sowimi tematami dla zupełnie początkujących osób. Przy czym zagadnienia prezentowane podczas zajęć będą nowe również dla osób już ćwiczących z nami.
Oferta TYLKO dla naszych aktywnych studentów w związku z COVID-19

W te wakacje postanowiliśmy również kontynuować zajęcia na sekcji. Odrabiamy miesiące: kwiecień i maj, kiedy zostaliśmy wysłani na przymusowe wakacje. Kończymy to co zaczęliśmy. Zwieńczeniem tego będzie egzamin na stopnie i pasy United Krav Maga World Organisation 30 sierpnia 2020 roku.

Jeśli jesteś zainteresowany treningami w wakacje. Zarówno dzieci, młodzież oraz dorośli to wejdź w formularz klikając w zdjęcie poniżej.

Sezon kończy się 30 czerwca 2020 roku. Następnie mamy przerwę do końca tygodnia i ruszamy 6 lipca 2020 roku.

Nasi studenci mają również 10% zniżki na WAKACYJNE KURSY SAMOOBRONY!

Jeśli wykupiłeś w lutym KARNET (PAKIET TRENINGÓW) Z GÓRY DO KOŃCA CZERWCA 2020 roku koniecznie wejdź TUTAJ i zobacz jakie przygotowaliśmy propozycje na rozwiazanie sytuacji w związku z zaistnieniem epidemia wirusa COVID-19.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

United!

Artykuł Wakacyjny kurs United Krav Maga w Białymstoku pochodzi z serwisu United Krav Maga Białystok – szkoła samoobrony w Białymstoku.