FIGHTING SKILLS

Nasze Szkolenia

FIGHTINGI SKILLS

Treningi odbywają się raz w tygodniu w piątki o godzinie 19:00 Profil ten połączony jest z treningiem rozciągania wszystkich partii mięśni.

GDZIE: ul. Warszawska 59

Jak często: 1 razy w tygodniu

Szkoła Sportu i Samoobrony w Białymstoku

Dla kogo:  wszyscy bez względu na wiek i stopień zaawansowania

zapisz się na pierwszy trening

Zacznij przygodę już dziś!

Dluzszy Opis Kursu

OPIS ZAJĘĆ

Fighting Skills to intensywny trening kopnięć i uderzeń, który przynosi liczne korzyści dla Twojego ciała i umysłu. Nasz wieloprzekrojowy kurs koncentruje się na nauce i doskonaleniu technik walki, umożliwiając każdemu uczestnikowi zdobycie wiedzy na temat prawidłowego uderzania i kopania.
Nasze zajęcia są nie tylko skuteczną formą samoobrony, ale również doskonałym sposobem na rozwijanie motoryki, podnoszenie ogólnej formy i spalanie tkanki tłuszczowej. Spotykamy się w każdy piątek, aby wzmocnić Twoje umiejętności i wprowadzić Cię w świat fascynującej sztuki walki.
Podczas treningu używamy specjalistycznego sprzętu, włączając w to rękawice bokserskie, które zapewniają ochronę dłoni oraz ochraniacze piszczeli, które zabezpieczają Twoje nogi. Nasze zajęcia opierają się na różnorodnych zadaniowych ćwiczeniach, w których pracujemy na workach, łapach trenera, tarczach oraz w parach. To pozwala na kompleksowy rozwój technik i dostosowanie Twoich indywidualnych umiejętności.
Nasi doświadczeni instruktorzy posiadają szeroką wiedzę oraz umiejętności, które przekażą Ci w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze. Bez względu na Twój poziom zaawansowania, nasz kurs jest odpowiedni zarówno dla początkujących, jak i dla osób z doświadczeniem w sztukach walki.
Nie czekaj dłużej!
Dołącz do naszej Szkoły Sportu i Samoobrony i przekonaj się, jak poprzez naukę prawidłowych technik walki możesz zdobyć pewność siebie, wzmocnić swoje ciało i umysł, oraz cieszyć się ogólnym poprawą kondycji fizycznej.
Zapraszamy Cię do odkrywania swojego potencjału w świecie Fighting Skills!

Nasz team

kadra INSTRUKTORska

Marcin fiodorow
dariusz kulesza
marcin borowski
shadow
Dziękujemy. Aby potwierdzić rezerwację, prosimy o sprawdzenie emaila.
Oops! Something went wrong while submitting the form.