SZKOLENIA 2024/2025

Samoobrona to umiejętność, która pozwala na ochronę przed atakiem fizycznym lub psychicznym. Jest to szczególnie ważne, ponieważ każdy może stać się ofiarą przemocą lub napaści. Aby skutecznie bronić się przed takimi sytuacjami, ważne jest, aby poznać różne techniki i strategie samoobrony.

Izraelski system samoobrony Krav Maga (United Krav Maga​ ​World Organsation) oraz europejski system samoobrony Defendo (Saario ACADEMY). Mamy grupy dla dorosłych młodzieży oraz dzieci. Dodatkowo masz możliwość treningu z odważnikami Kettlebell w Polskiej Federacji Sportów Odważnikowych.

KRAV MAGA

United Krav Maga dla dorosłych w  to gwarancja najwyższej jakości szkolenia. Prosty i skuteczny, kompletny system samoobrony.

DEFENDO

Defendo to europejski system walki i samoobrony. Wywodzi się swoimi korzeniami z różnych dyscyplin sportowych i wschodnich sztuk walk.

samoobrona dla mężczyzn białystok
GENTLEMEN CLUB 40+

Nasz program GENTLEMEN CLUB przygotowany jest dla PANÓW 40+ którzy cenią sobie treningi w swojej grupie wiekowej.

kettlebell w Sparta Fit Białystok warszawska 59
KETTLEBELL

Treningi kettlebell sport to solidna dawki wiedzy o Twoim ciele, mocny wycisk i przede wszystkim sprawności co zaowocuje lepszym zdrowiem.

FIGHTING SKILLS

To podniesienie poziomu Twoich umiejętności fajterskich. Praca nad techniką uderzeń i kopnięć oraz rywalizacja sportowa.

SAMOOBRONA DLA KOBIET

Nasz zespół instruktorów opracował unikalne szkolenie z zakresu procedur bezpieczeństwa i samoobrony przeznaczony dla każdej kobiety.

KRAV MAGA dla młodzieży

Ma na celu, aby młody człowiek przede wszystkim zrozumiał ograniczenia swojego ciała i umysłu. Nabrał do tego pokory. Podniósł swoje umiejętności i kondycję fizyczną oraz najważniejsze, aby nauczył się bronić w takich miejscach jak ciemny zaułek, przystanek, autobus, klatka schodowa, szkoła, dyskoteka.

Więcej InfoRmacji
samoobrona dla dzieci w Białymstoku ul. Warszawska 59

KRAV MAGA dla dzieci

To ogólnorozwojowe ćwiczenia rozszerzone o elementy SAMOOBRONY wraz z PROCEDURAMI BEZPIECZEŃSTWA OSOBISTEGO! Uczymy poprzez zabawę. Dzięki naszym treningom dziecko nabierze większej pewności siebie i lepiej rozwinie się motorycznie, fizycznie i mentalnie. Będzie BYSTRE I DZIELNE.

Więcej InfoRmacji

CITY EXTREME

Celem CITY EXTREME jest uświadomienie sobie różnic między otwartą salą treningową, a ciasną miejską przestrzenią o nie równym podłożu, czasem ruchomym (np. autobus). Uczy jak wykorzystać przedmioty występujące w danym środowisku.

Wiecej Info

SECURITY TECHNIQUES

Szkolenia z zakresu technik interwencji i taktyki działania przeciwko uzbrojonemu agresorowi. Program zawiera kompleksowe użycie środków przymusu bezpośredniego zgodnego z obowiązującymi przepisami prawa.

MILITARY TACTICAL

Profil specjalistyczny UNITED KRAV MAGA dedykowany zagadnieniom militarnym w kontekście techniczno-taktycznym. W różnych obszarach działania, głównie w zamkniętych lub ciasnych pomieszczeniach (CQB/CQC).

KNIFE FIGHT

Profil specjalistyczny dedykowany TYLKO studentom United Krav Maga i przedstawicielom służb mundurowych. W programie kursu kładziemy nacisk na przytomność umysłu i bezpieczeństwo..

SHOOTING ACADEMY

Jest to cykl szkoleń, które opierają się na realistycznym treningu obrony przed uzbrojonymi lub nieuzbrojonymi agresorami połączone z technikami strzeleckimi w WYSOKIM STRESIE!

CLOSE PROTECTION

Profil szkoleniowy skupiający metody działania i taktykę postępowania w przypadku obrony osób trzecich, tj. rodziny, znajomych lub klientów przed różnego rodzaju agresją.

COUNTER TERRORISM

Zaawansowane szkolenia z zagrożeń terrorystycznych, które na co dzień są realizowane przez różne służby mundurowe w Polsce i na Świecie. Taktyka postępowania w przypadku ataku uzbrojonego szaleńca.

NAPISZ DO NAS
trening redukcji stresu białystok fiodorow

STRESS REDUCTION PROGRAM

To program świadomego podejmowania decyzji. Praca ze swoimi emocjami. Poprawa wiary w siebie i pewności. Trening oddechu i przytomności. Szczególnie pomocny dla ofiar przemocy oraz osób będących na codzień pod ogromną presją.