GENTLEMEN CLUB 40+

Kurs samoobrony dla trochę starszych Panów, którzy znowu chcą wrócić na WŁAŚCIWE TORY. Samoobrona w systemie Defendo to naukowe podejście do zagadnień przemocy i teorii stresu. To treningi w swojej grupie wiekowej, gdzie Twoje wcześniejsze doświadczenie, czy forma nie mają znaczenia. Zyskasz jeszcze lepszą kondycję, zdrowie oraz pewność siebie

OLD BOYS GENTLEMEN CLUB 40+

Samoobrona w systemie Defendo dla mężczyzn po 35 roku życiu. Kurs skupia się na wzroście kondycji, nauce technik obronnych i pracy z samym sobą. Przyjdź na pierwszy trening.

GDZIE: ul. Warszawska 59

Jak często: 2 razy w tygodniu

Dla kogo:  mężczyźni od 35 roku bez względu na kondycje

OPCJE PAKIETOW

WPISOWE
59,99PLN
opłata jednorazowa
opłata rezerwacyjna przechodzi na wpisowe
w pakiecie koszulka klubowa
Z UMOWĄ
219,99PLN
wysokość raty miesięcznej
przy płatności za semestr 8% zniżki
przy płatności za rok 15% zniżki
BEZ UMOWY
239,99PLN
miesięcznie
możliwość rezygnacji w każdym momencie
pojedynczy trening 60 PLN

wiek to tylko cyferki

Spotkaj się z grupą rówieśników na wspólny trening.

Dluzszy Opis Kursu

OPIS KURSU

Nasz program GENTLEMEN CLUB przygotowany jest dla PANÓW 35+ którzy cenią sobie treningi w swojej grupie wiekowej. Skupiamy się na szerokiej gamie zagrożeń jakie możemy spotkać w nowoczesnym świecie i oferuje minimalną ilość kompleksowych rozwiązań dostosowaną do wieku uczestników.

ZASADA MINIMALNEJ ILOŚCI TECHNIK
Jest to nasza główna zasada, ponieważ powtarzalność tych samych struktur w różnych sytuacjach, na pewno przełoży się na skuteczne odtworzeni zdobytej wiedzy w sytuacji maksymalnego stresu. Gentlemen Club opiera się na systemie DEFENDO by Jarki Saario, ze względu  na psychologiczne podejściu do teorii strachu i stresu. Uczymy jak przetrwać największe zagrożenia dzięki odpowiedniemu przygotowaniu technicznemu, fizycznemu oraz mentalnemu.

Nasz team

kadra INSTRUKTORska

MARCIN FIODOROW
Marcin BOROWSKI
shadowSzkoła Sportu i Samoobrony w Białymstoku
Dziękujemy. Aby potwierdzić rezerwację, prosimy o sprawdzenie emaila.
Oops! Something went wrong while submitting the form.