KURS KETTLEBELL

SIŁA MOC DYNAMIKA

Zapraszamy Cię na projekt SPRAWNY I ZDROWY!
To solidna dawka wiedzy o Twoim ciele, mocnego wycisku i przede wszystkim sprawność. Projekt ten, to wielopłaszczyznowe, ogólnorozwojowe ćwiczenia z odważnikami Kettlebell.
Poznaj ten fantastyczny model treningowy podczas grupowych zajęć w klubu sportowym SPARTA FIT

sprawny i zdrowy

Zapisz się na treningi kettlebell w Sparta Fit w Białymstoku. Wzmocnisz swoje mięśnie głębokie, zapomnisz o bólach w okolicach "krzyża", zyskasz formę i sylwetkę. Zapraszamy.

GDZIE: ul. Warszawska 59

Jak często: 2 razy w tygodniu

Szkoła Sportu i Samoobrony w Białymstoku

Dla kogo:  wszyscy bez względu na wiek i stopień zaawansowania

OPCJE PAKIETOW

WPISOWE
59,99PLN
opłata jednorazowa
wpłacamy po zdecydowaniu się na treningi w naszej szkole
dostajesz koszulkę klubową
Z UMOWĄ
179,99PLN
wysokość raty miesięcznej
przy płatności za semestr 8% zniżki
przy płatności za rok 15% zniżki
BEZ UMOWY
199,99PLN
miesięcznie
możliwość rezygnacji w każdym momencie
pojedynczy trening 60 PLN

zapisz się na pierwszy trening

Zacznij przygodę już dziś!

Dluzszy Opis Kursu

OPIS KURSU

KETTLEBELL to odważnik kulowy w kształcie kuli armatniej z rączką. Przy jego pomocy jesteś w stanie zrobić trening na wszystkie partie mięśni. Odważniki mają różną wagę tak, aby idealnie dostosować ciężar do Ciebie i Twoich możliwości. Dzięki treningom wpływasz na wszystkie cechy motoryczne - siłę, szybkość, wytrzymałość i moc.
Przy prawidłowych nawykach żywieniowych jesteś w stanie w bardzo szybkim tempie osiągnąć idealną i przede wszystkim ZDROWĄ sylwetkę.
KETTLEBELL LIFTING
z roku na rok zdobywają coraz większą popularność w Polsce i na świecie. W naszym klubie z odważnikami trenujemy już od 10 lat! Do tego czasu nasi trenerzy zostali wykładowcami Kettlebell (mogą nadawać stopnie instruktora Kettlebell) Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness. Wychowaliśmy również finalistów Mistrzostw Świata, Europy oraz Polski. To również jest dodatkowy atut treningów - dostania się do KADRY POLSKIEJ KETTLEBELL LIFTING i starty w zawodach rangi międzynarodowej. Nasz Klub Sportowy SPARTA FIT jest zrzeszony w Polskiej Federacji Sportów Odważnikowych. Jesteśmy też organizatorem Mistrzostw Polski Kettlebell Lifting.
Jednym zdaniem TRAFIŁ_Ś W DOBRE MIEJSCE!

CHCESZ BYĆ FIT - TRENUJ W SPARTA FIT

Nasz team

kadra INSTRUKTORska

shadow
MARCIN FIODOROW
Marcin BOROWSKI
shadowSzkoła Sportu i Samoobrony w Białymstoku
Dziękujemy. Aby potwierdzić rezerwację, prosimy o sprawdzenie emaila.
Oops! Something went wrong while submitting the form.