Krav maga DLA KOBIET

samoobrona dla Kobiet. Marta Fiodorow

UNITED for women

Specjalistyczny kurs samoobrony dla kobiet w w najpopularniejszym systemie samoobrony KRAV MAGA. Dwa miesiące treningu przeznaczonego dla Pań od 15 roku życia.

GDZIE: ul. Baranowicka 117

Jak często: 1 razy w tygodniu - 2h

Dla kogo:  od 15 roku życia bez względu na stopień zaawansowania

Opis Kursu

Kurs dla Kobiet

Kurs jest przeznaczony dla Pań od 15 roku życia, które chą opanować podstawowe techniki obronne przeciw przemocy, jaka może występować w życiu codziennym. Całość materiału jest zgodne z modelem nauczania UNITED KRAV MAGA WORLD ORGANISATION.
Szkolenie jest tak prowadzone, aby każda uczestniczka zrozumiała jak działa stres i jak wpływa na jej ciało i zachowania. Ten kurs to nie tylko kopanie i uderzanie w tarcze, pompki, brzuszki, czy wszystko to co odbywa się na treningach wytrzymałościowych. To przede wszystkim podróż wgłąb siebie do lepszego poznania swoich mocy i siły jaka posiadasz.

Kurs składa się z poszczególnych tematów dostosowanych specjalnie dla kobiet. Na początek poznamy reakcje Twojego ciała na stres. Pokażemy jak nad tym zapanować i wykorzystać na swoją korzyść. Zrozumiesz swoje ograniczenia oraz możliwości jakie w Tobie drzemią. Kolejne części to różne zagadnienia z obszarów tj. obrony przed agresorem uzbrojonym i nieuzbrojonym; obrony przed obchwytami i duszeniami; bezpieczny upadek; obrony w parterze; wykorzystanie dźwigni na stawy. Kontekst prawny samoobrony, obrona konieczna. Trening wewnętrzny oraz praca z technikami redukującymi stres i wzmacniającymi pewność siebie. Każdy blok to oddzielna historia, którą mamy nadzieje już wkrótce poznasz.

Wypełnij formularz już dziś i zarezerwuj sobie miejsce.

W cenie kursu jest:
- treningi pod okiem Ekspertów Krav Maga
- pamiątkowa koszulka United for Women
- trening w aglomeracji miejskiej (autobus/bar/klatka schodowa)
- pamiątkowy dyplom

Zapraszamy!

Nasz team

kadra INSTRUKTORska

Marcin fiodorow
marta fiodorow
darius kulesza
shadow
Dziękujemy. Aby potwierdzić rezerwację, prosimy o sprawdzenie emaila.
Oops! Something went wrong while submitting the form.