SAMOOBRONA DEFENDO

Defendo to europejski system walki i samoobrony. Wywodzi się swoimi korzeniami z różnych dyscyplin sportowych i wschodnich sztuk walk i jest w pełni profesjonalny i nowoczesny. Opiera się o naukowe podejście do walki ulicznej. Techniki, które prezentujemy bazują na naszych wrodzonych i instynktownych odruchach. Dzięki temu  Defendo jest systemem stosunkowo łatwym do opanowania.

DOBRE UDERZENIE to mocne uderzenie

Przyjdź na pierwszy trening i przekonaj się jak szybko możesz nauczyć się podstawowych technik obronnych. Zwiększysz swoją sprawność i poprawisz kondycję. Zajęcia są dla wszystkich bez względu na wiek, wagę czy doświadczenie w sporcie.

Gdzie: ul. Warszawska 59, Białystok

Jak długo: do 30 czerwca 2024

Dla kogo: początkujący od 15 roku życia

OPCJE PAKIETóW

WPISOWE
59,99PLN
opłata jednorazowa
opłata za pierwszy trening przechodzi na wpisowe
w pakiecie koszulka klubowa
BEZ UMOWY
239,99PLN
miesięcznie
możliwość rezygnacji w każdym momencie
pojedynczy trening 60 PLN
Z UMOWĄ
219,99PLN
wysokość raty miesięcznej
przy płatności za semestr 8% zniżki
przy płatności za rok 15% zniżki

TRUDNY CEL - kurs dla początkujących

Zajęcia prowadzą instruktorzy ze stopniem mistrzowskim (czarny pas)

Opis Kursu

OPIS KURSU

TRUDNY CEL to program treningowy, który skupia się na szerokiej gamie zagrożeń jakie możemy spotkać w nowoczesnym świecie i oferuje minimalną ilość kompleksowych rozwiązań. Zasada minimalnej ilości technik pozwala, aby poprzez powtarzalność tych samych struktur w różnych sytuacjach, skutecznie odtworzyć zdobytą wiedzę w sytuacji maksymalnego stresu. Podstawowe techniki są oparte na psychologicznym podejściu do teorii strachu i stresu. Uczymy jak przetrwać największe zagrożenia dzięki odpowiedniemu przygotowaniu technicznemu, fizycznemu oraz mentalnemu.

DEFENDO TO PROGRAM OBRONNY DLA ZWYKŁYCH LUDZI, TO POMOST MIEDZY SZTUKAMI WALK, A ULICZNĄ AGRESJĄ. POMOST UWZGLĘDNIAJĄCY ASPEKTY PRAWNE.

Atak uliczny to walka nie tylko z przeciwnikiem, ale i przede wszystkim z samym sobą. Na ulicy nie ma żadnych zasad, lekarzy i pomocy. Odpowiednie przygotowanie techniczne, fizyczne i mentalne jest kluczem do sukcesu! Przyjdź do nas, a nauczysz się wykorzystywać swój umysł i ciało jako niezawodną broń!

DEFENDO to coś więcej niż tylko trening. To sposób na lepsze samopoczucie, kondycję oraz poznanie wartościowych ludzi.

GRAFIK na sezon 2024 / 2025

MARCIN FIODOROW
Marcin BOROWSKI
shadowSzkoła Sportu i Samoobrony w Białymstoku
Dziękujemy. Aby potwierdzić rezerwację, prosimy o sprawdzenie emaila.
Oops! Something went wrong while submitting the form.