Egzaminy United za nami – było MEGA!

OGROMNE GRATULACJE

Rodzina United Krav Maga w Białymstoku powiększyła się o kolejnych adeptów, którzy zdali swoje pierwsze egzaminy oraz tych, którzy podwyższyli swoje stopnie!

Niedziela stała się największym wydarzenie w naszej 16-letniej karierze Podlaskiego Centrum United Krav Maga w Białymstoku. Ponad 300 osób zdających i setki, setki na widowni.

👏🏻Dziękujemy Masterowi Tomaszowi Adamczykowi za obecność, cenne wskazówki i prowadzenie tak ważnego wydarzenia.
👏🏻Dziękujemy uczestnikom za mobilizację, szczególne podziękowanie dla setek rodziców, którzy stanęli na wysokości zadania. Dzięki czemu wszystko przebiegło sprawnie i bez większych problemów.

❤Serce rośnie jak widzimy takie zaangażowanie i rozwój naszych podopiecznych. Uśmiech na twarzy, skupienie i wzajemne poszanowanie oraz zrozumienie. Wielkie, wielkie BRAWA👏🏻👏🏻👏🏻

Ten etap za nami. Startujemy z przygotowaniami do czerwcowej batalii.

Nasze egzaminu urosły do rangi ogromnego wydarzenia dzięki WAM wszystkim tu zebranym.
DZIĘKUJEMY!
_______________________________________
Tak, to również jest doskonały momenty, aby do nas dołączyć i stać się „tego” częścią:

🔰

❗Pierwszy na PRÓBĘ, tylko spisz się… miejsca wypełniają się 🙂

🌎 UNITED!

United Krav Maga World Organisation/ United Krav Maga Białystok
Szkoła Sportu i Samoobrony

#unitedkravmaga
#bezpieczenstwo
#bystryidzielny
#samoobrona
#szkolasportuisamoobrony
#podlaskiecentrumunitedkravmaga
#bezpiecznybialystok
#warszawska59

Artykuł Egzaminy United za nami – było MEGA! pochodzi z serwisu United Krav Maga Białystok – szkoła samoobrony w Białymstoku.