Klub Sportowy Sparta FIT

Klub Sportowy Sparta FIT to miejsce, gdzie spotkasz ludzi z pasją i uśmiechem na twarzy. Wspólnie pokonujemy swoje słabości i walczymy o nowe rekordy. Wspieramy się i motywujemy! Walczymy do końca i nigdy się nie poddajemy!

Klub Sportowy Sparta FIT oferuje przekrojowe treningi sportowe dla młodzieży i dorosłych

Dorośli i młodzież korzystają w Sparta Fit z profili:
CROSS TRAINING jest unikalnym zestawem intensywnych ćwiczeń, których celem jest wszechstronne wzmocnienie mięśni. Formuła tych treningów została tak skonstruowana, aby poszczególne grupy mięśniowe współdziałają ze sobą. Dzięki temu ty zwiększasz swoją wydolność, gibkość i koordynację. Zajęcia prowadzone są w taki sposób, aby rozwijać siłę eksplozywną, czyli zdolność do rozwijania siły maksymalnej w jak najkrótszym czasie. W Sprata FIT jest to szczególnie istotne z punktu widzenia treningu fajterskiego oferowanego w Szkole Sportu i Samoobrony.
KETTLEBELL – typowy trening z użyciem odważników kulowych. W Klubie Sportowym Sparta FIT można trenować odważnikami kulowymi wg modelu treningowe HARD STYLE. Jest to doskonały sposób, który w krótkim czasie daje ogromny przyrost siły. Można również skupić się na dyscyplinie sportowej jaką jest GIRIEWOJ SPORT.
Dyscyplina ta znana i uprawiana jest na wschodzie od setek lat i w jej duchu możesz uczestniczyć w mistrzostwach. Rywalizować na szczeblu regionalnym i ogólnopolskim oraz dostać powołanie do KADRY POLSKI i reprezentować nasz kraj na zawodach europejskich oraz światowych!
Klub Sportowy Sparta FIT przygotowuje białostocką kadrę Giriewoj Sport, która ma w swoich szeregach utytułowanych zawodników Giriewoj Sport! Nasi instruktorzy Marcin Fiodorow i Marcin Borowski to także wykwalifikowani instruktorzy Giriewoj Sport największej organizacji w Polsce – Polskie Stowarzyszewnie Kettlebell i Fitness. Szkolimy mistrzów! Nasz Klub jest zrzeszony w Polskiej Federacji Sportów Odważnikowych. Sprawdź…

Zapraszamy na zajęcia. Przyjdź na pierwszy próbny trening. Poczuj tą atmosferę i dołącz do nas.