SAMOOBRONA I KETTLEBELL

SAMOOBRONA i KETTLEBELL w roku 2023

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Samoobrona to umiejętność, która pozwala na ochronę przed atakiem fizycznym lub psychicznym. Jest to szczególnie ważne, ponieważ każdy może stać się ofiarą przemocą lub napaści. Aby skutecznie bronić się przed takimi sytuacjami, ważne jest, aby poznać różne techniki i strategie samoobrony.

Jednym z najważniejszych elementów samoobrony jest umiejętność rozpoznawania zagrożeń. Oznacza to, że trzeba być świadomym swojego otoczenia i być w stanie wykryć potencjalne zagrożenia. Istotne jest również unikanie miejsc i sytuacji, które mogą być niebezpieczne.

Kolejnym ważnym elementem jest ucieczka. W sytuacji zagrożenia, najważniejsze jest bezpieczeństwo i zdrowie, dlatego należy zawsze rozważyć możliwość ucieczki. Może to oznaczać ucieczkę z miejsca zagrożenia lub unikanie konfrontacji, jeśli to możliwe. Jednak nie zawsze można bezpiecznie uciec. Wtedy potrzebna jest znajomość technik obronnych aby ochronić siebie i bliskich.

Szkolenie w samoobronie może być również skuteczne w budowaniu pewności siebie i poczucia własnej wartości. Uczenie się, jak chronić siebie i swoich bliskich, może pomóc w radzeniu sobie z trudnymi sytuacjami i poprawić jakość życia.

Samoobrona jest ważna dla każdego, ponieważ każdy może stać się ofiarą przemocą lub napaścią. Dlatego ważne jest, aby mieć umiejętności samoobrony, aby móc chronić siebie i swoich bliskich w razie potrzeby.

W naszej Szkole Sportu i Samoobrony masz do wyboru dwa najskuteczniejsze systemy samoobrony na świecie.

Izraelski system samoobrony Krav Maga (United Krav MagaWorld Organsation)  oraz europejski system samoobrony Defendo (Saario ACADEMY). Mamy grupy dla dorosłych młodzieży oraz dzieci. Dodatkowo masz możliwość treningu z odważnikami Kettlebell w Polskiej Federacji Sportów Odważnikowych.

WYBIERZ PROFIL

SPRAWNY I SILNY

SIŁA I MOC W TOBIE

Zbuduj formę, a z pewnością poprawisz zdrowie z odważnikiem kulowym Kettlebell.

projekt JA

DOROŚLI

Samoobrona w systemie United Krav Maga odpowiednia dla każdego wieku i kondycji.

TRUDNY CEL

MOCNE UDERZENIE

Defendo to bez wątpienia najlepszy europejski system samoobrony.

BYSTRY I DZIELNY

BYSTRY i DZIELNY

Bezsprzecznie najpopuralniejszy kurs samoobrony dla dzieci dostosowany odpowiednio do wieku i zagrożeń jakie mogą pojawić się na jego drodze.

PROJEKT JA KADET

MŁODZIEŻ

Samoobrona dla młodzieży to dodatkowo praca nad emocjami oraz podstawowe procedur bezpieczeństwa i techniki obronne w nich zawarte.

GENTLEMEN CLUB 40+

PROJEKT DLA PANÓW

Projekt skierowany do Panów 40+, którzy cenią sobie prostotę i skuteczność tak jak i dobre towarzystwo.