Oddział – Białystok

Białostocka sekcja Podlaskiego Centrum United Krav Maga zaczyna swój 13 rok istnienia. Jest to nasza absolutnie sztandarowa sekcja. Najbardziej popularna i znana. Oprócz zajęć w tygodniu prowadzimy również specjalistyczne szkolenia weekendowe odbywające się m.in. w takich miejscach jak autobus, park, ulica, kluby, opuszczone budynki –  szkolenia w zakresie walk w pomieszczeniach z użyciem taktyki CQB (Israeli CQB Training), nóż w wodzie, trening w podwyższonych warunkach stresu HSRT, trening CITY EXTREME, koncentrując się przede wszystkim na najbardziej problematycznych sytuacjach i miejscach. Prowadzimy kursy SECURITY TECHNIQUES z metod i technik interwencji oraz specjalistyczne, militarne szkolenia MILITARY TACTICAL. W naszej ofercie jest też unikalny program COUNTER TERRORISM – czyli przeciwdziałanie najgorszemu z możliwych ataków, ataku szaleńca w miejscu publicznym. Jest jeszcze SHOOTING ACADEMY – czyli zaawansowane strzelanie dynamiczne połączone z samoobroną! Samoobrona dla kobiet, treningi seniorom… i wiele, wiele innych.

Jesteśmy oddziałem i wyłącznym przedstawicielem United Krav Maga World Organisation na Podlasiu i honorujemy jej dyplomy na kolejne stopnie szkoleniowe.

Uruchomiliśmy młodzieżową sekcję KRAV MAGA TEENS (przedział wiekowy 13-16 lat)

Główny cel?

Sprawić, aby młody człowiek wkraczający powoli w dorosłe życie miał świadomość wszystkich zagrożeń jakie mogą pojawić się na jego drodze. Zrozumiał ograniczenia swojego ciała i umysłu i nabrał do tego pokory. Podniósł swoje umiejętności i kondycję fizyczną oraz najważniejsze: nauczył się bronić w takich miejscach jak chodnik, przystanek, autobus, klatka schodowa, szkoła, dyskoteka.

Trenujemy również najmłodszych w sekcji KRAV MAGA KIDS (przedział wiekowy 5-8lat) i JUNIOR ( 9-12lat).

Zależy nam, aby nasze dzieci umiały się zachować i znały procedury postępowania w niebezpiecznych sytuacjach. Nabrały większej pewności siebie i lepiej rozwinęły się motorycznie, fizycznie i psychicznie. Poza tym, że uczą się podejmowania decyzji w stresie uczą się również radzenia sobie z własnymi emocjami.

ZAPYTAJ SIĘ O GRUPĘ DLA CIEBIE !!!