KRAV MAGA samoobrona dla dorosłych

United Krav Maga dla dorosłych to najpopularniejszy kurs samoobrony w Białymstoku. Kursy i szkolenia dla każdego bez względu na wiek, płeć i doświadczenie oraz kondycję!

United Krav Maga dla dorosłych w  to gwarancja najwyższej jakości szkolenia. Prosty i skuteczny system. Realistyczne scenariusze. Profesjonalny sprzęt treningowy. To wszystko po to, abyś w krótkim czasie nauczył się bronić siebie oraz bliskich. Bez względu na Twój wiek, płeć i doświadczenie oraz kondycję!

Krav Maga dla dorosłych to obecnie najpopularniejsza samoobrona na Świecie.

Oferujemy PODSTAWOWY KURS SAMOOBRONY - Masz prawo czuć się bezpiecznie!

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu podczas, których nauczysz się obron przed najczęstszymi ulicznymi atakami. Fenomenem naszych zajęć jest tak skonstruowany program, który pozwala Ci w bardzo krótkim czasie nabyć potrzebne umiejętności do obrony siebie i bliskich. Trening prowadzony jest formą scenariuszową, dzięki czemu zdobywasz wiedzę, jak bronić się przed osoba agresywną i/lub uzbrojoną w nóż, pałkę i pistolet.Uczysz się reagować adekwatnie do sytuacji.
Uczysz się kontrolować swoje emocje. Dzięki naszym treningom lepiej radzisz sobie ze stresem i to nie tylko podczas ataku ale również w życiu osobistym i zawodowych. Zrozumiesz skąd biorą się np. ataki paniki i jak im zaradzić. Trening krav maga daje Ci kompleksowe przygotowanie fizyczne i mentalne na trudy dnia dzisiejszego! Sprawdź nas!

Kurs trwa pół roku i zakończony jest egzaminem na pierwszy stopień treningowy. Jednak to nie koniec, a początek drogi, ponieważ dalej masz możliwość trenowania w bardziej zaawansowanych kursach i grupach w zależności od stażu i posiadanego stopnia. Co pół roku następuje weryfikacja Twoich umiejętności w postaci egzaminu. Egzamin w naszej federacji jest ważnym elementem edukacyjnym i daje przejrzysty obraz Twoich umiejętności.

Zapisując się do nas stajesz się członkiem światowej, renomowanej federacji - United Krav Maga World Organisation! Otwiera to przed Tobą kolejne możliwości uczestniczenia w różnych szkoleniach i seminariach w Polsce i za granicą. W Białymstoku wyłącznym reprezentantem jest Podlaskie Centrum Unieted Krav Maga.
Po więcej informacji zapraszamy na ich stronę.

ZAPISY na nowy kurs w lutym 2022

Grupa dorosła - pierwsze zajęcia są PRÓBNE!

GRAFIK

PIERWSZY PRÓBNY

PORANNA GRUPA KRAV MAGA

NOWA GRUPA

PORANNA GRUPA KRAV MAGA

NOWA GRUPA

FIGHTING SKILLS

grupa mieszana

STRETCHING

grupa mieszana

DLA KOGO:

- zapraszamy od 17 roku życia
- kobiety i mężczyźni
- osoby bez doświadczenia w sportach walki oraz te z doświadczeniem również

Dołącz już teraz, bo mamy ograniczoną ilość miejsc!

PIERWSZY TRENING

1. ZMIENIONE Buty sportowe z PŁASKĄ podeszwą,
2. Koszulka
2. Długie wygodne spodnie
3. Butelka wody

NA KURS:

1. Buty sportowe z PŁASKĄ podeszwą,
2. Koszulka United Krav Maga i długie spodnie treningowe
3. Butelka wody
4. Kurtka treningowa (taktyczna, jeansowa)
5. Ochraniacz na strefę kroku
6. Ochraniacze piszczeli - w drugim miesiącu treningu
7. Rękawice bokserskie i ochraniacz na szczękę - po pierwszym egzaminie.

OPŁATY

Masz do wyboru treningi z umową lub bez umowy

50,00 zł wpisowe w ramach, którego dostajesz koszulkę klubową

OPCJA 1 z podpisaniem umowy na kurs (5 miesięcy)

229,99 zł opłata miesięczna za karnet OPEN (możesz korzystać ze wszystkich modułów w Szkole Sportu i Samoobrony - Defendo, Krav Maga, Kettlebell, Fighting Skills)
179,99 zł opłata miesięczna (8 jednostek treningowych + Fighting Skills i Stretching)
119,99 zł opłata za pół miesiąca (4 jednostki treningowe)

OPCJA 2 bez podpisania umowy

249,99 zł    opłata miesięczna za karnet OPEN (możesz korzystać ze wszystkich modułów w Szkole Sportu i Samoobrony - Defendo, Krav Maga, Kettlebell, Fighting Skills)
199,99 zł    opłata za miesiąc (8 jednostek treningowych + Fighting Skills i Stretching)
139,99 zł   opłata za pół miesiąca (4 jednostki treningowe)

OPCJA 3 - płatność z góry

799,99 zł   zapłać za cały kurs z góry a zyskasz 100 zł rabat! Zamiast 899,99

FORMULARZ

Jeśli jesteś zainteresowany zajęciami wypełnij formularz i zarezerwuj sobie miejsce.

Nazwisko (wymagane)

SMLXLXXL