Seminarium DEFENDO Ground Survival

seminarium_defendo

Ground Survival: Even when everything goes wrong… You have to survive!

Zapraszamy wszystkich na seminarium DEFENDO ALLIANCE, które poprowadzi Istvan Nagy – Szef Wyszkolenia Defendo w Polsce!

DEFENDO to prostota, skuteczność. Jest łatwym do opanowania systemem, ponieważ skupia się na szerokiej gamie zagrożeń jakie możemy spotkać w nowoczesnym świecie i oferuje minimalną ilość, kompleksowych rozwiązań. Zasada minimalnej ilości technik pozwala, aby poprzez powtarzalność tych samych struktur w różnych sytuacjach, uczestnicy byli w stanie skutecznie odtworzyć zdobytą wiedzę w sytuacji maksymalnego stresu. Podstawowe techniki DEFENDO są oparte na psychologicznym podejściu do strachu, stresu, poczucia zagrożenia i tym jak je wykorzystać, gdy przetrwanie zależy od własnej siły fizycznej.

Seminarium poświęcone będzie jednemu z najgorszych problemów na ulicy, czyli znalezieniu się na ziemi. W trakcie szkolenia zostaną omówione szanse, zagrożenia, najczęstsze problemy oraz obrona według standardów Defendo Alliance.

Parter bez zasad oraz trening mentalny – NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ!

Gorąco zachęcamy wszystkich, którzy interesują się sztukami i systemami walk, aktywnych studentów jak i osoby, które nigdy nic nie ćwiczyły.

Dzięki seminarium poszerzysz swoją wiedzę o dodatkowe metody postępowania i będzie to bardzo dobrym uzupełnieniem obecnej wiedzy. Tak samo jak na ulicy, tak i tutaj Twoja kondycja i wiek nie mają znaczenia. Musisz umieć się bronić bez względu na inne okoliczności (wiek, stan zdrowia, miejsce, porę dnia, itd.)

Termin: 12 kwietnia 2014 r.
Czas: start o godz. 12:00
Miejsce: Zespół Szkół Zawodowych nr 2 (sala gimnastyczna) przy ul. Świętojańskiej 11)
Koszt: 80 zł

Zapisy i szczegółowe informacje: bialystok@defendo.pl lub tel.: 604 576 088

Uwaga!

Aby, każda osoba, która przyjdzie na seminarium mogła w pełni skorzystać z tego wydarzenia liczba miejsc jest ograniczona!

www.defendo.pl
www.defendo.bialystok.pl