NOWA GRUPA KIDS od stycznia 2017

KURS samoobrony – KRAV MAGA dla DZIECI!

BĄDŹ DZIELNY I SILNY
Start: styczeń 2017

5-cio miesięczny kurs samoobrony i procedur bezpieczeństwa w systemie KRAV MAGA dla dzieci!

Limit miejsc! Małe grupy treningowe.

Specjalny profil UNITED KRAV MAGA stworzony, aby Twoje dziecko miało świadomość wszystkich zagrożeń jakie mogą pojawić się na jego drodze. Umiało się zachować i znało procedury postępowania w niebezpiecznych sytuacjach. Nabrało większej pewności siebie i lepiej rozwinęły się motorycznie, fizycznie i psychicznie.

Naszym podstawowym celem jest:
– nauczenie dzieci podejmowania decyzji w stresie,
– rozumienia zagrożeń w różnych realnych sytuacjach,
– radzenia sobie z własnymi emocjami, nie uleganiu panice oraz naciskom grup rówieśniczych,
– gdy zajdzie konieczność wykorzystaniu umiejętności skutecznej samoobrony.

Warto podkreślić, że dzięki treningowi Krav Maga dziecko stają się pewniejsze siebie, bardziej zaradne i odpowiedzialne.
Zajmujemy się również pracą z dziećmi, które doświadczyły szeroko pojętym tematem BULLINGu oraz szkolimy w udzielaniu pierwszej pomocy przedmedycznej.

Zapraszamy Twoje dziecko w wieku KIDS (5-8 lat) i JUNIOR (9-12 lat).

Kurs kończy się uzyskaniem międzynarodowego dyplomu United Krav Maga oraz zdobyciem pasa! Jest to ogromne wydarzenie w jego życiu. Daje też możliwość udziału w kolejnym kursie na kolejny pas.

Jesteś zainteresowany?
Dziecko nie lubi chodzić do szkoły?
Całymi dniami jest w świecie fantazji (książka, komputer, konsola, komórka, tablet)?
Nie radzi sobie ze swoimi emocjami?
Rówieśnicy śmieją się z niego lub stosują przemoc fizyczną?

Przyjdźcie do NAS!

START 2 styczeń (poniedziałek) g. 17:00

STYCZEŃ – 50zł
Limit miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Wspólnie znajdziemy rozwiązanie 🙂

napisz: