CITY EXTREME – NIGHT BUS, 29/10/2016 Białystok

Kolejne, już kultowe i najbardziej popularne szkolenie CITY EXTREME! Czyli trening w aglomeracji miejskiej. Tym razem problemem był uzbrojony agresor w środkach komunikacji miejskiej NOCĄ. Szkolenie skupiało się na zagrożeniach w stosunku do Ciebie, Twoich bliskich oraz postronnej osoby. Agresor dysponował nożem, bronią palna oraz “TULIPANEM”. Zamknięta i ruchoma przestrzeń dała nam niesamowitych wrażeń treningowych. Komplet studentów pokazuje żywe zainteresowanie tematem. Uczyliśmy się prewencji oraz obrony. Szkolenie otworzyło cykl szkoleń CITY EXTREME, które będziemy realizować w Białymstoku i okolicach. wkrótce kolejna część tego szkolenia… tym razem agresor będzie nie tylko szantażował rozbitą butelką, ale i nią atakował… Podlaskie Centrum UNITED KRAV MAGA jest liderem szkoleń taktycznych na Podlasiu! Trenuj z najlepszymi! UNITED!