COUNTER TERRORISM

Zaawansowane szkolenia z zagrożeń terrorystycznych, które na co dzień są realizowane przez różne służby mundurowe w Polsce i na Świecie. Taktyka postępowania w przypadku ataku uzbrojonego szaleńca. Zdobywasz wiedzę jak przeżyć i jak ochronić siebie oraz bliskie nam osoby. Temat został opracowany w oparciu o program: KRAV MAGA MILITARY, KRAV MAGA LAW ENFORCEMENT, KRAV MAGA AIR MARSHALL, KRAV MAGA KNIFE FIGHTING. Bardzo dużo wiedzy operacyjnej. Praca w dużym stresie.

UNITED KRAV MAGA ANTITERROR SZKOLENIE SPECJALISTYCZNE

Obezwładnienie oraz eliminacja agresora uzbrojonego w broń palną Skuteczne techniki kontrolowania, krępowania ruchów, przeszukania pod kątem ujawnienia niebezpiecznych przedmiotów. Podczas szkolenia zostaną wykorzystane również scenariusze z użyciem sznura, paska, noża.

Termin: 12.02.2023 (niedziela)

Czas: 10:00 – 13:00
Cena 120 zł
Adres: ul. Warszawska 59

Ubiór:
-spodnie taktyczne ew. jeansowe (pasek do spodni)
-koszulka United Limit miejsc.

Decyduje kolejność wpłat.Wpłaty gotówką u instruktorów.

Kontakt:

info@kravmaga.bialystok.pl

tel. 604576088

wróć do PROFILI SZKOLENIOWYCH

COUNTER TERRORISM

Zaawansowane szkolenie z zagrożeń terrorystycznych poprowadził Master Tomasz Adamczyk w Podlaskim Centrum United Krav Maga

Była to część pierwsza szkolenia, która u swojej podstawy miała obrony między innymi przed nożem, maczetą, bronią krótką i karabinem!

Nasi studenci musili uporać się z uzbrojonym szaleńcem wbiegającym w tłum oraz mieli do czynienia z sytuacją, kiedy muszą ochronić bliskie im osoby. Temat został opracowany w oparciu o program:

KRAV MAGA MILITARY,
KRAV MAGA LAW ENFORCEMENT
KRAV MAGA AIR MARSHALL
KRAV MAGA KNIFE FIGHTING

Bardzo dużo wiedzy. Praca w stresie. Nowe doświadczenia…

UNITED KRAV MAGA!!!