Egzamin na Experta – Kołobrzeg 2013

Instruktorzy Podlaskiego Centrum Krav Maga – Darek i Marcin jako pierwsi na Podlasiu zdobyli stopień mistrzowski EXPERT 1 KRAV MAGA (odpowiednik czarnego pasa). Egzamin trwał 3 dni i polegał na wzorowym wykonaniu wszystkich technik od poziomu Defender 1 po Fighter 5 kończąc na Expert. Zwieńczeniem egzaminu było stoczenie 50-cio jednominutowych walk bez przerwy !!!
Michał – trzeci z instruktorów zasłużenie zdobył poziom Fighter 2 Wymaganiami, poza znajomością technik Krav Maga, było stoczenie 25-ciu jednominutowych walk!

Dziękujemy Masterowi Tomaszowi Adamczykowi za prowadzenie i przygotowanie naszych instruktorów na przestrzeni tych lat.

WSZYSTKIM TRZEM SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!

Liczymy, że posiadane umiejętności i zdobyte osiągnięcia przełożą się wprost proporcjonalnie na wiedzę przekazywaną na zajęciach!

Kidaa!