Egzamin na stopnie – czerwiec 2013

W czerwcu odbył się kolejny egzamin na stopnie szkoleniowe !!!

Egzamin poprowadził prekursor Krav Maga w Polsce – Master Tomasz Adamczyk.

Zdający poza bardzo dobrym wyszkoleniem fizycznym musieli zmagać się z agresorem uzbrojonym w nóż!
Głównym tematem egzaminu była obrona przed nożownikiem w kontekście walki ulicznej.
Egzamin został przeprowadzony w oparciu o NOWĄ AGRESYWNĄ FORMUŁĘ według programu nauczania United Krav Maga World Organisation!!!

Tomasz Adamczyk, który wyszkolił ponad 550 instruktorów Krav Maga na całym świecie, po raz kolejny był pod ogromnym wrażeniem przygotowania studentów, ich determinacji, woli walki oraz uroków Białegostoku 🙂

Wszystkim, którzy zdali serdecznie GRATULUJEMY !!!!
Jest to również dla nas informacja zwrotna, że rozwijamy się we właściwym kierunku i na odpowiednim poziomie.

Tym, którym się nie udało życzymy wytrwałości, ale jako, że jesteście kraverami wiemy, że tej Wam akurat nie brakuje 🙂

Kidaa!!!

egzamin_czerwiec_2013_46