Pierwsze wrażenia po egzaminie

defendo egzamin 111111222 (101 of 1)

Szef wyszkolenia Istvan Nagy stwierdził, że to jedna z najlepiej przygotowanych ekip jaką egzaminował!
(tak to ten Pan z baneru w tle )

Jest z czego być dumnym, ponieważ nasz dyrektor należy do ścisłego grona osób, która przeprowadza egzaminy na całym Świecie !

Mamy najbardziej zaawansowaną ekipę Defendo w Polsce!
Nikt przed Wami nie był egzaminowany na poziomie S.T.A.R. – Gratulujemy wytrwałości i niech to będzie motywator dla “młodych”, bo nasza trójka Mariusz, Ryszard i Dariusz przechodzą do historii!

defendo egzamin 123 (101 of 3) defendo egzamin 123 (103 of 3) defendo egzamin 123 (102 of 3)

Dyplomy dla nich (S.T.A.R level) zostaną wręczone w Warszawie po wyczyszczeniu i doprowadzeniu do perfekcji niektórych technik – najwyższy poziom w Polsce zobowiązuje.

Natomiast dziś nastąpi uroczyste wręczenie pozostałych dyplomów!!!

Jest to również ogromne wyróżnienie dla naszej kadry trenerskiej oraz informacja o jakości naszych szkoleń.

Zapraszamy wszystkich, również tych którzy z różnych przyczyn nie mogli wziąć udziału w egzaminie. (ustalimy możliwości zdania egzaminu)
Będzie krótkie podsumowanie, praca nad najsłabszymi punktami oraz nowe zagadnienia!

ZAPRASZAMY!

www.defendo.bialystok.pl