SECURITY TECHNIQUES BASIC COURSE

Profesjonalny kurs przygotuje Ciebie też do pracy w ochronie i w służbach mundurowych oraz nauczy radzić sobie z najbardziej niebezpiecznymi uzbrojonymi agresorami.

SECURITY TECHNIQUES BASIC COURSE

Podlaskie Centrum UNITED Krav Maga przygotowało specjalistyczny program składający się z 4 części i zawierający:
– użycie technik interwencji i przymusu bezpośredniego,
– przekrojowe zapoznanie się z rodzajami dźwigni (obalanie mitów),
– techniki obezwładnienia agresywnego napastnika,
– użycie tonfy i kajdanek w obronie i ataku,
– pracę w parach i zespole,
– podstawy użycia broni palnej i obrona przed nią,
– wybrane aspekty prawne obrony koniecznej i środków przymusu bezpośredniego.

Aspekty, które będą poruszane na kursie zostaną podzielone na trzy grupy:
– pokojowe rozwiązywanie konfliktów w życiu codziennym z wykorzystaniem dźwigni i blokad kończyn/stawów;
– procedury postępowania podczas zatrzymania/legitymowania/kontrolowania agresywnego osobnika;
– przeciwdziałanie eskalacji przemocy podczas treningu scenariuszowego – praca w dużym stresie, kiedy konwencjonalne metody po raz kolejny nie zadziałały.
Szkolenie prowadzony będzie na macie oraz w terenie.
Dodatkowo całą zdobytą wiedzę będziesz musiał wykorzystać pod kątem różnych typów agresorów. Od łagodnego do ekstremalnie niebezpiecznego uzbrojonego w maczetę/nóż/pistolet.

BONUS:
Dla chętnych dodatkowy dzień szkolenia na strzelnicy bojowej!
W modelu treningowym opartym o metody podejmowania szybkich decyzji w wysokim stresie HSRT.*
*dodatkowo płatne, więcej informacji droga mailową

Szkoleniowcy:
Światowej klasy Experci Krav Maga – członkowie GLOBAL EXPERT TEAM United Krav Maga World Organisation. Należą do ścisłej czołówki zaawansowanych instruktorów militarnych i policyjnych w systemie Krav Maga w Polsce. Mają status trenera instruktorów United Krav Maga i World Knife Fighting Organisation.
Posiadają szereg uprawnień i kwalifikacji państwowych oraz międzynarodowych. Są instruktorami samoobrony i strzelectwa sportowego. Mają kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z wojskiem i policją w Polsce i na Świecie oraz praktykę w pracy na ulicy.

OPŁATY:
360zł – cały kurs składający się z 4 części.
100zł – pojedyncza część kursu
Studenci naszej szkoły 40% ZNIŻKI!
W cenie pamiątkowa koszulka, dyplom lub certyfikat uczestnictwa, materiały dydaktyczne, catering (kawa, herbata, poczęstunek).

OGRANICZONA LICZBA MIEJSC!
Warunek uczestnictwa to przedpłata na konto kwoty 100zł.

Szkolenie kończy się egzaminem i dyplomem potwierdzającym uzyskane umiejętności.
Egzamin w formie praktycznej na zasadzie treningu scenariuszowego.

Co musisz mieć:
– ubiór typu taktycznego;
– buty na matę (płaska podeszwa) oraz na pracę w terenie;
– ochraniacze strefy krocza, piszczele;
– pas taktyczny (opcjonalnie).

Pozytywne ukończenie kursu daje prawo do udziału w szkoleniu ADVANCE!

Zapisy i pytania mailowo:
Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu mailowego po więcej informacji odnośnie kursu, dat i wymagań.
info@kravmaga.bialystok.pl – z dopiskiem SECURITY TECHNIQUE COURSE

ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO NIE PRZYJĘCIA UCZESTNIKA BEZ PODAWANIA PRZYCZYN.