Security Techniques – seminarium, Białystok – luty 2018

Dariusz Kulesza (Expert 4) – członek Global Expert Team United Krav Maga; instruktor taktyki i techniki interwencji policyjnych Policji w Białymstoku, jeden z głównych instruktorów Podlaskiego Centrum United Krav Maga w Białymstoku przeprowadził seminarium, w którym nasi studenci musieli się zmagać z agresywnym osobnikiem, który nie wykonuje poleceń. Uczestnikami byli funkcjonariusze służb mundurowych, nasi studenci oraz absolwenci poprzednich edycji. Uruchamiamy zapisy na trzecią już edycję naszego praktycznego kursu SECURITY TECHNIQUES! Jak poradzić sobie z agresorem uzbrojonym w nóż, tasak, maczetę, broń krótka i karabin. Zajęcia na sali, macie, podwórku oraz na STRZELNICY! wkrótce więcej informacji. United Krav Maga World Organisation
Artykuł Security Techniques – seminarium, Białystok – luty 2018 pochodzi z serwisu Podlaskie Centrum United Krav Maga.