SECURITY TECHNIQUES vol 4 – ostatnia część!

SAMSUNG CSC

Wszystko co dobre musi się skończyć…

...CZWARTA ostatnia część naszego unikalnego na Podlasiu szkolenia – KRAV MAGA SECURITY TECHNIQUES!

Zapraszamy 9 maja!!! wszystkich tych, którzy byli na pierwszej, drugiej i trzeciej części jak i nowe osoby!

Szkolenie adresowane jest do wszystkich studentów oraz osób z zewnątrz. Twoje doświadczenie nie ma znaczenia!!!
Zakończenie tego szkolenia uwieńczone będzie dyplomem, jeśli byłeś na wszystkich częściach i poprawnie zaliczysz egzamin oraz certyfikatem uczestnictwa dla pozostałych uczestników.

Kurs zawiera powiązany tematycznie kompletny materiał podzielony na cztery części. W skład którego wchodzi:
– taktyka i podstawy posługiwania się bronią krótką,
– metody interwencji i obezwładnienia agresora,
– rodzaje dźwigni i wykorzystanie ich przy obezwładnieniu agresora,
– taktyka transportowania agresora,
– metody użycia kajdanek,
– metody i techniki wykorzystania tonfy do obezwładnienia agresora,
– obrony przed nożem, kijem i pistoletem.

Przeanalizujemy każdy model agresora. Od agresywnego “pijaczka”, po dwie agresywne osoby, kończąc na agresorach uzbrojonych w nóż, kij i pistolet. Program w pełni realizowany według modelu treningowego UNITED KRAV MAGA WORLD ORGANISATION.

Szkolenie poprowadzi Marcin z Darkiem, którzy szkolą policję oraz wojsko.

Czwarta część kursu to:

– podstawowe techniki użycia kajdanek
– posługiwanie się bronią palną (podsumowanie wszystkich części)
– taktyka miękkiego obezwładnienia agresora (nieagresywne poradzenie sobie z agresorem, któremu nie chcemy lub nie możemy zrobić krzywdy, np. kolega, który stał się nagle agresywny albo z racji wykonywanego zawodu), podsumowanie całego programu
– działanie w parach, obezwładnienie agresora uzbrojonego w nóż lub pistolet,
– SAMOCHÓD i obrona podczas wysiadania z samochodu
– wyciąganie agresora z samochodu

Co musisz mieć ze sobą:

1. Dwa rodzaje ubioru treningowego. Jedno na salę, drugie do treningu na zewnątrz. Na sali obowiązują spodnie typu militarnego (żadne krótkie spodenki!!!! Jeśli nie masz spodni taktycznych to weź ze sobą pasek taktyczny… ewentualnie zwykły)
2. Latarka
3. Kominiarka (opcjonalnie – jak masz SUPER! Fajnie jakby chociaż jedna na parę była)
4. Kurtka treningowa.
5. Ochraniacze strefy kroku (opcjonalnie ochraniacze na piszczela i taktyczne na kolana)

Prosimy o przybycie z SAMOCHODAMI! Abyś mógł obronić się przed agresorem w swoim samochodzie. Jeśli nie masz – nie szkodzi, samochód ma czworo drzwi :))

Termin: 9 maj (sobota)
Start: 12:30
Czas: ok. 4h
Miejsce: Warszawska 59 – PROTECT YOURSELF – Fighting & Defense School
Opłata 50zł (osoby spoza sekcji 80zł)

Zniżki:
Służby mundurowe – opłata 30zł
Zaawansowani studenci D4 – wzwyż – opłata 40zł

Limit miejsc!!! Tylko 30 osób (pierwszeństwo studenci Podlaskiego Centrum Krav Maga)

Zapisy u instruktorów lub drogą mailową.