SELF DEFENDSE IN CLUB 2015

W lutym odbyło się szkolenie z cyklu Bar Fight, czyli jak zachować się podczas agresji w lokalach rozrywkowych.
Seminarium pod tytułem Self Defense in Club odbyło się w najpopularniejszym klubie w Białymstoku – Klubogalerii Skrzypiący Tapczan!

Prowadzącym był główny egzaminator w Polsce, przedstawiciel Finlandii Jaakko Suhonen!

Wszyscy uczesnicy musieli zmierzyć się z ciasnym pomieszczeniem, zamieszaniem, ograniczoną widocznością i brakiem swobody.
Jaakko wraz z Marcinem – głównym instruktorem DEFENDO POLSKA na Podlasiu pokazali jak obronić się przed podstawowymi atakami w klubie. Jakich technik interwencji użyć, które są “przychylne kamerom”, a zarazem skuteczne, dających poczucie bezpieczeństwa.
Podsumowaniem była muzyka, ciemność, tańce i różne ataki (uderzenia, pchanie, szarpanie, użycie “kufla”) w różnych sytuacjach (taniec, stanie przy barze, rozmowa z drugą sobą, siedzenie przy stoliku). A wszystko uhonorowane certyfikatem uczestnictwa!

Energia uczestników była niesamowita. Gratulujemy wszystkim zaangażowania i zdobytej wiedzy.

01