Szkolenie Defendo w nowym roku!

Zapraszamy na warsztaty szkoleniowe Defendo - Hard Target - bądź trudnym celem!

Warsztaty zawierają praktyczną naukę technik obrony przed typowymi ulicznymi atakami. Pokażemy Ci podstawy systemu samoobrony Defendo oraz jak zareagować zgodnie z zasadą "be first" i odeprzeć atak w odpowiednim momencie.
Warsztaty będą zawierały wybrane techniki z poziomu podstawowego i ich zastosowanie w zdecydowanie trudniejszych sytuacjach zgodnie z programem Combat Tech oraz STAR. W związku z tym jest to szkolenie zarówno dla osób chcących poznać Defendo, początkujących, jak również dla tych których celem jest doskonalić swoje umiejętności.
4 godziny = 2 tygodnie!
W trakcie tych warsztatów przećwiczysz tyle technik walki, co w czasie dwóch tygodni ćwiczeń w klubie.
Wydarzenie poprowadzi:

Istvan Nagy - Międzynarodowy Dyrektor Saario Academy, 5 poziom mistrzowski Defendo RED

Jyrki Saario Defendo Polska
SZCZEGÓŁY WYDARZENIA:
Data: 20 stycznia 2024 roku (sobota)
Miejsce: Białystok, Szkoła Sportu i Samoobrony,
Czas: godz. 10:00 – 14:00
Zapisy i dodatkowe informacje: info@szkolasamoobrony.pl
Dołącz już teraz, bo mamy ograniczoną ilość miejsc!
Opłata: 200 zł (nasi studenci 50 zł zniżki)
ul. Warszawska 59 II piętro