Treningi w Sokółce!

RUSZAJĄ TRENINGI KRAV MAGA w SOKÓŁCE!

START 1 marca 2022 roku.

Zapraszamy wszystkich na treningi w Sokółce samoobrony United Krav Maga!

Twój wiek, kondycja, czy odświadczenie nie mają znaczenia. Przyjdź na pierwszy BEZPŁATNY trening i zobacz jak szybko możesz się nauczyć technik obronnych.

Nasze treningi to wzrost pewności siebie, świadomości zagrożeń oraz znaczna poprawa kondycji!

United Krav Maga w Sokółce to przyjazny system samoobrony.

MUSISZ SPRÓBOWAĆ!

GRUPA DOROSŁA

GRUPA DZIECIĘCA

Wracamy po przerwie! Już we wtorek 1 marca 2022 roku zapraszamy na BEZPŁATNE zajęcia w United Krav Maga w Sokółce

Treningi United Krav Maga w Sokółce odbywać się będą w Zespole Szkół Zawodowych, przy ul. Grodzieńskiej 76 (III piętro)

Rozkład:

Zajęcia odbywać się będą w każdy wtorek:
17:00 – 18:50 treningi grupy dziecięcej
19:00 – 20:50 trening grupy dorosłej

Zapraszamy i dużych i małych. Grupa dziecięca od 5 roku życia do 14 lat. Grupa dorosła od 15 roku życia.

Przyjdź na pierwszy treningi i sprawdź jak prostym i skutecznym programem jest United KRAV MAGA.

Koniecznie zapisz się na listę bo mamy limit miejsc!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Artykuł Treningi w Sokółce! pochodzi z serwisu United Krav Maga Białystok – szkoła samoobrony w Białymstoku.