TRENINGI WAKACYJNE, 23.07.2014

nowyy4

Przed nami kolejne wyzwanie!

Już w środę zajmiemy się podstawową procedurą zachowania na ulicy w przypadku realnego zagrożenia oraz ryzyka jego wystąpienia.
Uliczne niebezpieczeństwa są tak nieprzewidywalne, a nałożone na nas normy obyczajowe i prawne tak skonstruowane, że nie zawsze i nie za każdym razem, gdy tylko czujemy zagrożenie możemy bez konsekwencji atakować potencjalnego napastnika!!!
Podczas tego treningu pokażemy jak się zachować, jakie wysyłać komunikaty “ostatniej szansy” oraz jak najszybciej rozwiązać problem i bezpiecznie wrócić do domu! Przedstawimy również najczęstsze uliczne ataki i sytuacje konfliktowe według statystyk policyjnych.

PAMIĘTAJ! Czasem wystarczy komunikat werbalny lub odpowiednia postawa ciała, aby zażegnać zagrożenie!!

Zajęcia poprowadzi Marcin – który już nie jednokrotnie prowadził podobne szkolenia chociażby dla pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Zapraszamy wszystkich chętnych, również nowy osoby.