United Krav Maga dla kobiet – edycja 19

United for WOMEN – samoobrona dla KOBIET!
United Krav Maga Białystok zaprasza Panie od 15 roku życia na wyjątkowy kurs samoobrony – Krav Maga dla kobiet.

Krav Maga dla kobiet – United for Women to ogólnopolski projekt skierowany do każdej kobiety. W samym Białymstoku to już 19 edycja. Do tej pory przeszkoliliśmy setki kobiet, matek, córek, pracownic socjalnych, pracujących w służbie zdrowia lub doświadczonych przemocą.

Co daje uczestnictwo w tym szkoleniu?

Samoobrona dla kobiet to kurs dzięki, któremu lepiej rozumiesz swoje emocje i potrafisz je ukierunkować we właściwy sposób. Akceptujesz występujące ograniczenia i jesteś gotowa stawiać czoła nowym wyzwaniom i problemom. Poznajesz podstawowe techniki obronne. Uczysz się procedur bezpieczeństwa w przypadku ataku agresora uzbrojonego (np nożownika) lub nieuzbrojonego.

Samoobrona dla kobiet w naszej szkole United Krav Maga to gwarancja najwyższej jakości szkoleń. Nasi trenerzy to bardzo doświadczeni i utytułowani szkoleniowcy posiadający mistrzowski poziom wyszkolenia. Należą do Global Expert Team i są odpowiedzialni za wyszkolenie instruktorów na całym świecie.


Zapoznaj się z naszą ofertą

Artykuł United Krav Maga dla kobiet – edycja 19 pochodzi z serwisu United Krav Maga Białystok – szkoła samoobrony w Białymstoku.