United Krav Maga Mexico – Dariusz Kulesza w Meksyku!

Dariusz Kulesza (Expert 5) członek zespołu ekspertów United KRAV MAGA poleciał do Meksyku szkolić w naszym oddziale United Krav Maga Mexico!

Nasz trener Dariusz Kulesza (Expert 5) z Renata Kulesza oraz United Krav Maga Wrocław w osobach: Robert Tercjak (Expert 5) i Joanna Wójciak (Expert 3) podczas misji w United Krav Maga Mexico Czeka ich dużo fascynującej pracy. Egzaminy, szkolenia instruktorów, seminaria specjalistyczne, różne grupy.

Szkolenie  STREET SURVIVAL –  z cyklu CITY EXTREME!

W Meksyku bardzo dochodzi do szantażowania nożem lub pistoletem.

BYSTRY i DZIELNY w Meksyku!

Dariusz poprowadził szkolenia również dla najmłodszych Kraverów!

Seminaria dla kobiet w Meksyku!

Jak wiesz ogromnym problemem jest tam przemoc i ataki na kobiety. Propagowanie Krav Maga ma dać dziewczynom narzędzia i poczucie sprawczości, aby poczuć się bezpiecznie.

Egzaminy studentów Mexico City!

Egzaminy na instruktorów!

Kulminacją szeregu szkoleń w Meksyku było przygotowanie do zajęć kolejnych instruktorów oraz asystentów instruktorów.
Przez całą wizytę trwał kurs instruktora cywilnego, który prowadzili Robert Tercjak i Dariusz Kulesza oraz Joanna Wójciak.
Witamy nowych trenerów w naszej rodzinie United Krav Maga World Organisation

Artykuł United Krav Maga Mexico – Dariusz Kulesza w Meksyku! pochodzi z serwisu United Krav Maga Białystok – szkoła samoobrony w Białymstoku.