WIELKA INTEGRACJA 2014

Było to wyjątkowe wydarzenie na którym znalazło się ponad 60 osób!!!

Kraverzy wraz z rodzinami i znajomymi spotkali się w Pomigaczach w Majątek Howieny, aby razem zakończyć intensywny sezon w Podlaskie Centrum Krav Maga. Wziąć odział w ostatnim przedwakacyjnym treningu i wspólnie biesiadować przy kiełbasie i piwku 😉

Marcin Fiodorow przeprowadził krótki trening w którym zawarł elementy ochrony osób bliskich, kontrolę NIEgroźniego agresora oraz podstawowe instynktowne obrony przed nożem. Plan obejmował większą partię materiału, jednak ćwiczący częściej zerkali na kiełbasę i piwo zamiast na instruktora 🙂

Podsumowaniem sezonu było rozdanie dyplomów United Krav Maga World Organisation wszystkim tym, którzy zdali czerwcowy egzamin przeprowadzony przez Tomasz Adamczyk.

A po rozdaniu ognisko, jedzenie, picie i śpiew…

UNITED !!!

integracja_2014_01