Zakończenie wakacyjnego kursu samoobrony United Krav Maga w Białymstoku

Ogromne brawa wszystkim uczestnikom!

W wakacje zawsze naszym celem jest pokazać przekrojową wszystkie bloki tematyczne stworzone przez United Krav Maga World Organisation.

Uczyliśmy się jak radzić sobie z agresywnym tłumem ludzi, jak przy tym dbać o bezpieczeństwo siebie i rodziny.
Jak zachować się w ciasnych i zamkniętych pomieszczeniach, kiedy zostaniemy zaatakowani my lub członek naszej rodziny.
Poznaliśmy w jakich okolicznościach i jak użyć technik interwencji w postaci dźwigni.
Uczliśmy się obrony przed nożownikiem, agreosrem uzbrojonym w kij oraz broń palną. Poznaliśmy procedury bezpieczeństwa w przypadku ataku szaleńca w budynkach użyteczności miejskiej.
W ramach Shooting Academy nasi studenci uczyli się obsługi broni oraz zasad użycia jej w warunkach zagrożenia życia.

Momentami było ciężko, ale zawsze wesoło i w przyjemnej atmosferze..
Wakacje się skończyły wracamy do regularnych zajęć United Krav Maga na #warszawska59 – zapamiętaj tą nazwę i ten adres bo tylko tutaj spotkasz się z żetelną i praktyczną wiedzą z zakresu samoobrony. Tylko tutaj w Białymstoku zajęcia prowadzone są przez wysoko wykwalifikowanych światowych Expertów Krav Maga.

Powoli zamykamy listy zgłoszeniowe. Niestety nie mamy możliwości pomieścić wszystkich chętnych.

Grupa dorosła – mamy jeszcze 4 wolne miejsca.
Grupa młodzieżowa – mamy jeszcze 7 wolnych miejsc.
Grupa junior – mamy jeszcze 2 wolne miejsca
Grupa kids – mamy jeszcze 3 wolne miejsca!

Nie czekaj, dołącz do naszej #UNITED społeczności.
Jest bezpiecznie i fajnie!

#unitedkravmagabialystok
#unitedkravmaga
#samoobrona
#szkolasportuisamoobrony

Artykuł Zakończenie wakacyjnego kursu samoobrony United Krav Maga w Białymstoku pochodzi z serwisu United Krav Maga Białystok – szkoła samoobrony w Białymstoku.