Zawody Shooting Academy

LIGA SHOOTING ACADEMY

Zapraszamy wszystkich naszych studentów do spróbowania swoich sił w strzelectwie!

Ogłaszamy ZAWODY Shooting Academy!
Startujemy w grupach w zależności od posiadanego stopnia. Z każdej grupy wyłaniamy trzech finalistów, którzy wezmą udział w dalszych zawodach.
Każda grupa kończy zawody ogłoszeniem wyników oraz rozdaniem dyplomów za trzecie, drugie i pierwsze miejsce!!!
Wyłonimy zwycięzców grupy zaawansowanej, Defender 4, Defender 3, Defender 2, Defender 1 oraz grupy początkującej (Defender 0)

Zawody odbędą się 27 października 2019 (niedziela)!
Kolejność startów zostanie ogłoszona w późniejszym terminie.

Konkurencja: trójbój strzelecki – pistolet, karabin, strzelba centralnego zapłonu

Opłata startowa: 60zł (pierwszy etap, obejmuje koszt amunicji)

Teoria i szkolenie z obsługi broni 12 października 2019 (sobota) o godz. 10:00 (opłata 30zł)

Zawody mają na celu przybliżyć tematykę świadomego używania broni, dać radość i oczywiście zintegrować przy nutce rywalizacji
Jeśli nigdy nie strzelałeś – super, zapraszamy najpierw na szkolenie teoretyczne.

Pierwszy etap to strzelanie statyczne, tzn. stoisz, celujesz, trafiasz, zliczamy punkty i mamy wynik
Zawodnicy strzelają po dwie osoby w tym samym czasie. W pierwszej kolejności seria próbna. Następnie seria oceniana – karabin (2 strzały), pistolet (cztery strzały) i strzelba (2 strzały).
Będzie FUN!
Każda grupa treningowa startuje o określonej godzinie.
Finał to już strzelanie w ruchu… odbędzie się w innym terminie, więcej informacji wkrótce.

Zapisy i wpłaty u instruktorów!
Kto już wie, że będzie wpisywać się w komentarzach.

Współorganizator: Strzelnica Combat Shooting w Knyszynie oraz Akademia Doskonalenia Technik Strzeleckich

Artykuł Zawody Shooting Academy pochodzi z serwisu United Krav Maga Białystok – szkoła samoobrony w Białymstoku.