BITWA O PAS – United Krav Maga Białystok, 13 czerwiec 2017

Wielkie wydarzenie w naszej szkole Podlaskie Centrum United Krav Maga! Aż cztery grupy treningowe! KIDSI i JUNIORZY. Początkujący i zaawansowani. BITWA O PAS!!! Dużo emocji, dużo krzyku i radości. Każda grupa musiała pokazać instruktorowi prowadzącemu czego nauczyła się przez ostatnie pół roku treningu. Ogromne brawa wszystkim zdającym. Egzaminatorzy dostali porządną dawkę energii!!! Egzamin prowadził Marcin Fiodorow wraz z instruktorami Ewa Czerniawska, Monika Zawadzka i Adam Ko-wski. Nasi najmłodsi adepci zdobywają kolejne doświadczenia, podnoszą poziom swego wyszkolenia oraz coraz lepiej radzą sobie z najczęstszymi problemami i niebezpieczeństwami jakie mogą je spotkać. Dotyczy to zarówno ataków fizycznych jak i psychicznych, tj. BULLINGU. United Krav Maga World Organisation ma unikalny program rozwoju dzieci i młodzieży zarówno pod kątem przygotowania fizycznego, jak i radzenia sobie z własnymi emocjami oraz stawiania czoła przeciwnościom. OGROMNE GRATULACJE !!!