COMBAT SHOOTING for Security Techniques, Knyszyn – 27.05.2017

Pierwsze tego typu szkolenie dynamicznego strzelania w wysokim stresie połączone z krav maga w naszym REGIONIE! Szkolenie bardzo zaawansowane. Wcześniej wszyscy uczestnicy musieli przejść OBOWIĄZKOWE szkolenia z obsługi i użycia broni palnej oraz zaliczony kurs Security Techniques – United Krav Maga. Ogromne gratulacje dla wszystkich ! Szkolenie miało na celu wywołać MAKSYMALNY STRES oraz skrócić czas podejmowania decyzji do minimum. Zajęcia prowadzili Dariusz Kulesza (E4) i Marcin Fiodorow (E4) – członkowie sławnego zespołu expertów Global Expert Team members United Krav Maga World Organisation. United Krav Maga World Organisation – Tomasz Adamczyk już od wielu lat prowadzi tego typu szkolenia różnym służbom mundurowym w Polsce i na Świecie. W obecnych czasach i w dobie dzisiejszych zagrożeń zaczęliśmy przenosić tą wiedzę również na grunt cywilny. Tego typu szkolenia są możliwe tylko w dobrze przygotowanym do tego obiekcie. Wszystkie scenariusze były bardzo dynamiczne. Rekomendujemy Akademia Doskonalenia Technik Strzeleckich – Combat Shooting jako idealne miejsce do tego typu ćwiczeń! Nasi uczestnicy byli również przeszkoleni w Akademii z obsługi i użycia broni podczas specjalnego kursu dedykowanemu właśnie takiej pracy. Wszyscy nasi studenci zaprezentowali wysoki poziom skoncentrowania i umiejętności strzeleckich co przekładało się wspaniałe wyniki na tarczy. wkrótce więcej tego typu szkoleń… United lead the way!