Szkolenie kettlebell w klubie sportowym SPARTA FIT

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

DARMOWE SZKOLENIE KETTLEBLELL “300 powtórzeń Steav’a Maxwella”

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

Data i miejsce

Szkolenie Kettlebell odbędzie się w czwartek 1 września 2022 roku w Klubie Sportowym SPARTA FIT w godzinach od 18:00 do 20:00

Prosimy uczestników o przybycie około 15-20 minut wcześniej abyśmy zdążyli Was zarejestrować.

Opis szkolenia Kettlebell

Celem szkolenia Kettlebell jest zapoznanie uczestników z kilkunastoma technikami Kettlebell. Wspólnym ich mianownikiem jest fakt, że wszystkie wchodzą w skład kultowego treningu Kettlebell: „Trening 300 powtórzeń Steav’a Maxwella”. Jego wykonanie będzie ukoronowaniem szkolenia. To jeden z najlepiej rozpoznawalnych, można powiedzieć „sztandarowych” treningów Kettlebell. Łączy on w sobie elementy zarówno rosyjskiej (giriewoj sport) jak i amerykańskiej (hardstyle) szkoły treningu z odważnikami.

Prowadzący

Trenerzy klubu sportowego SPARTA FIT zrzeszenie w Polskim Stowarzyszeniu Kettlebell i Fitness

Cena szkolenie Kettlebell

Szkolenie jest za darmo. Jednak nigdy nie protestujemy, jeżeli po zakończeniu zrobicie małą zbiórkę dla prowadzących.

Certyfikaty

Szkolenie jest certyfikowane przez Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness oraz Polską Federację Sportów Odważnikowych. Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikaty ukończenia szkolenia

Rejestracja udziału

Zapisy tylko przez formularz zgłoszeniowy, który udostępnimy około 10 dni przed kursem

UWAGA: na prowadzone przez nas szkolenia zazwyczaj jest dużo więcej chętnych niż miejsc. Prosimy przed rejestracją zastanowić się czy na pewno weźmiesz udział – nie blokuj miejsca innym.

Informacje dodatkowe

Na wszystkie pytania i wątpliwości chętnie Wam odpowiemy info@szkolasamoobrony.pl
tel. 604576088

Więcej informacji o szkoleniach i kursach kettlebell oraz bulgarian bag organizowanych przez Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness oraz bulgarian bag znajdziecie na stronie: www.kettlebell.org.pl/szkolenia[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″ css=”.vc_custom_1661674632876{padding-top: 50% !important;padding-left: 50% !important;background-image: url(http://szkolasamoobrony.pl/wp-content/uploads/2020/08/95015544_237344030808382_5839694035383484416_n.jpg?id=272079) !important;background-position: center !important;background-repeat: no-repeat !important;background-size: cover !important;}”][vc_column_text]

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

 

 

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text][/vc_column_text][vc_column_text][/vc_column_text][vc_separator color=”blue”][vc_column_text css=”.vc_custom_1661682408402{background-position: center !important;background-repeat: no-repeat !important;background-size: cover !important;}”]

FORMULARZ

[/vc_column_text][vc_separator color=”blue”]


    Nazwisko (wymagane)          [/vc_column][/vc_row]