Grupy dziecięce – brak miejsc.

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

UWAGA! Limit miejsc osiągnięty. BRAK MIEJSC w obecnych grupach. Uruchamiamy zapisy do grup rezerwowych.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

Dziękujemy wszystkim za ogromne zainteresowanie!

Jeszcze tydzień do startu, a u nas już jest pełne obłożenie w obecnych grupach!
Czy jest coś co może lepiej świadczyć o jakości naszych szkoleń?
Jeśli jeszcze się zastanawiasz to JUŻ TERAZ ZAPISZ DZIECKO na listę rezerwową!
Wkrótce podamy terminy nowych grup treningowych!
Tam też obowiązuje limit miejsc!
Trenuj pod okiem profesjonalistów i doświadczonych trenerów

[/vc_column_text][vc_column_text][/vc_column_text][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row parallax=”content-moving-fade” type=”boxed” css=”.vc_custom_1661720597040{padding-top: 30% !important;padding-left: 50% !important;background-image: url(http://szkolasamoobrony.pl/wp-content/uploads/2022/08/male_kids_czerwiec_22_male__DSF1084.jpg?id=275905) !important;background-position: center;background-repeat: no-repeat !important;background-size: cover !important;}”][vc_column][vc_column_text css=”.vc_custom_1661720306529{background-color: rgba(0,0,0,0.33) !important;*background-color: rgb(0,0,0) !important;}”]

ZAPISY DO GRUPY REZERWOWEJ

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Artykuł Grupy dziecięce – brak miejsc. pochodzi z serwisu United Krav Maga Białystok – szkoła samoobrony w Białymstoku.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]