KNIFE FIGHTING & DEFENSE COURSE – EDYCJA 3

Zapraszamy wszystkich naszych kraverów na kolejną już edycję obrony i walki nożem!

Obecna edycja składać się będzie z 3 części. Dwie części z przerwą trwać będą 6h. Natomiast ostatnia podsumowująca 3h.

Tematy jakie poruszymy będą poszerzone, w stosunku do poprzednich edycji, o kolejne nowe zagadnienia adekwatne do obecnej sytuacji w kraju i na Świecie.

Szkolenie będzie również ukierunkowane pod kątem zbliżających się Międzynarodowych Zawodów Knife Fighting organizowanych przez WORLD KNIFE FIGHTING ORGANISATION oraz UNITED KRAV MAGA WORLD ORGANISATION.
Dlatego podczas ostatniej części odbędą się REGIONALNE ZAWODY KNIFE FIGHTING! Uprawniające do startów w zawodach Międzynarodowych!

Trenerzy prowadzący:

Marcin Fiodorow – Expert 4 United Krav Maga, Advance Knife Fighting Instructor oraz  Instructor Trainer WKFO;
Dariusz Kulesza – Expert 4 United Krav Maga, Advance Knife Fighting Instructor oraz Advance Instructor WKFO.

Szkolenie skierowane TYLKO dla studentów naszej szkoły oraz służb mundurowych!
Aby wziąć udział w szkoleniu należy przejść wstępną weryfikację u instruktorów. Zastrzegamy sobie prawo nie przyjęcia zgłoszenia bez podawania przyczyn.
Absolwenci poprzednich edycji mile widziani w ramach refresh!

START: 9 kwiecień 2017  g. 10:00 – 16:00
W cenie kursu poczęstunek, koszulka oraz dyplom za pozytywne ukończenie kursu.

Zapisy i informacje:

info@kravmaga.bialystok.pl