Krav Maga dla dzieci wakacje

O KURSIE

BYSTRY i DZIELNY to wyjątkowy kurs dla dzieci (od 5 do 12 lat), który ma charakter ośmiu cotygodniowych spotkań. To ogólnorozwojowe ćwiczenia rozszerzone o elementy SAMOOBRONY wraz z PROCEDURAMI BEZPIECZEŃSTWA OSOBISTEGO! Uczymy poprzez zabawę. Dzięki naszym treningom dziecko nabierze większej pewności siebie i lepiej rozwinie się motorycznie, fizycznie i mentalnie.

Dzieci będą bardziej spostrzegawcze i skoncentrowane, przez co lepiej będą się uczyć w szkole.

Na zajęciach tworzymy warunki do twórczego rozwoju, gdzie dziecko podnosi swój poziom samooceny, znajduje w sobie oparcie, lepiej rozumie swoje otoczenie i relacje z innymi, łatwiej akceptuje różne, również trudne sytuacje i dzięki treningom lepiej radzi sobie z nimi jako wyzwaniami.

BĘDZIESZ BYSTRY I DZIELNY!

WYZNACZANIE GRANIC

Świadome wyznaczanie granic i nie uleganie grupom rówieśniczym.

KOORDYNACJA

Zajęcia ukierunkowane są na rozwój cech motorycznych dziecka.

SAMOOBRONA

Poprzez zabawę uczymy obrony i procedur bezpieczeństwa.

O NAS

Podlaskie Centrum United Krav Maga to nowoczesna, największa na Podlasiu szkoła samoobrony. Od 19 lat szkolimy osoby cywilne oraz służby mundurowe, a także sektor publiczny i prywatny biznesu. Co roku z naszych usług korzysta setki uczestników. Prowadzimy zajęcia dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

Jesteśmy przedstawicielem UNITED Krav Maga World Organisation

O KADRZE

Gwarancją najlepszego poziomu szkolenia studentów jest zespół wysoko wykwalifikowanych instruktorów krav maga dla dzieci. Nad grupą kadrową osobisty nadzór sprawuje Marcin Fiodorow - członek elitarnego Global Expert Team United Krav Maga, który odpowiada za przygotowanie merytoryczne instruktorów na całym Świecie i jest w radzie programowej United Krav Maga World Organisation.

"Abyśmy wszyscy mogli żyć bezpiecznie"

DOŁĄCZ JUŻ DZIŚ!

CAŁY KURS
lipiec i sierpień

w pakiecie wakacyjna koszulka

MIESIĘCZNIE
miesiąc

w pakiecie wakacyjna koszulka

POJEDYNCZY
pojedynczy trening

możliwość zakupu koszulki (50 zł)

REJESTRACJA

Zapisz się już dziś

Nazwisko opiekuna (wymagane)

JASTRZĘBIE (5-8 lat) - wtorek 17:00SOWY (9-12 lat) - wtorek 18:00

5-6 lat7-8 lat9-11 lat12-14 latS

POZOSTAŁE KURSY WAKACYJNE

Zapisz się już dziś

SIŁA I MOC W TOBIE

Zbuduj formę, popraw zdrowie z odważnikiem kulowym Kettlebell. Poznaj dyscyplinę sportową GIRIEWOJ SPORT

MASZ PRAWO SIĘ BRONIĆ

Kurs wakacyjny dla dorosłych w systemie United Krav Maga. Złożony z specjalistycznych profili treningowych.

ODWAŻNY I ZARADNY

Pracujemy z emocjami własnymi i uczymy podstawowych procedur bezpieczeństwa i technik obronnych.

MOCNE UDERZENIE

Kurs samoobrony w systemie Defendo to intensywna dawka naukowej wiedzy i dobry, wakacyjny wycisk.