Samoobrona dla Panów

O KURSIE

Wakacyjny kurs samoobrony tylko dla PANÓW to osiem cotygodniowych spotkań, na których trenujemy obrony przed najczęstszymi atakami jakich doświadczają mężczyźni.

Kurs jest przeznaczony dla Panów od 16 roku życia, którzy podczas wakacji chcą zaserwować sobie konkretny program treningowy, ktory poprawi ich pewność siebie, kondycję oraz nauczy podstawowych technik obronnych. Szkolenie jest tak prowadzone, aby każdy z uczestników po zajęciach wychodził naładowany pozytywną energią. Będzie dużo pracy w stójce oraz parterze. Będą agresorzy uzbrojeni oraz nieuzbrojeni. Podejdziemy przekrojowo do tematu.

Kurs wpłynie na Twoją kondycję, na poczucie pewności siebie oraz poprawi Twoje bezpieczeństwo.

KAŻDY MA PRAWO SIĘ BRONIĆ!

KAŻDY MA PRAWO BYĆ BEZPIECZNYM!

REDUKCJA STRESU

Zredukujesz napięcia z całego dnia
Będziesz podejmował bardziej świadome decyzje
Dostaniesz narzędzia do pracy nad sobą.

POPRAWA ZDROWIA

Poprawisz swoją kondycję.
Wzrośnie Twoja pewność siebie.
Dostaniesz porządna dawkę hormonu szczęścia.

SAMOOBRONA

Poznasz podstawowe techniki obronne.
Obrony przeciwko osobie uzbrojonej.
Bezpieczny powrót do domu.

Program kursu PROJEKT PAN

Program kursu samoobrona dla mężczyzn zawiera kompleksowe rozwiązania obronne przygotowane specjalnie pod męskie grono naszych studentów. Zajmiemy się najczęstszymi problemami agresji ulicznej. Zajmiemy się naturą męskiej agresji i pokarzemy kierunki rozwiązań jakie możemy zastosować. Obalimy powszechne mity starć ulicznych. Wytłumaczymy dlaczego "ego" ściąga na nas problemy. Pokażemy jak zapanować nad emocjami i wykorzystać je na swoją korzyść.

Kurs pokryje zagadnienia z obszarów tj. obrony przed agresorem uzbrojonym i nieuzbrojonym; obrony przed obchwytami i duszeniami; bezpieczny upadek; obrony w parterze; wykorzystanie dźwigni na stawy. Każdy blok tematyczny to również solidna dawka mocnych kopnięć i uderzeń.

O NAS

W Białymstoku prowadzimy zajęcia od 2012 roku. DEFENDO Wywodzi się z różnych sztuk i systemów walk. Zostało opracowane i jest ciągle aktualizowane tak, aby techniki były proste i łatwo przyswajalne. Dzięki czemu skuteczne i wykonalne w trudnych sytuacjach.

JESTEŚMY PRZEDSTAWICIELEM SAARIO ACADEMY

O INSTRUKTORACH

Nasi instruktorzy posiadają mistrzowskie stopnie Defendo - Marcin FIODOROW ( CZARNY PAS 2 DAN) i Marcin BOROWSKI (CZARNY PAS 2 DAN). Szkolą cywili oraz służby mundurowe.

"Abyśmy wszyscy mogli żyć bezpiecznie"

DOŁĄCZ JUŻ DZIŚ!

CAŁY KURS
lipiec i sierpień

W pakiecie wakacyjna koszulka United.

MIESIĘCZNIE
miesiąc

w pakiecie wakacyjna koszulka United

POJEDYNCZY
pojedynczy trening

możliwość zakupu koszulki Defendo - 60zł

REJESTRACJA

Zapisz się już dziś

Nazwisko (wymagane)

SMLXLXXL

POZOSTAŁE KURSY WAKACYJNE

Zapisz się już dziś

SIŁA I MOC W TOBIE

Zbuduj formę, popraw zdrowie z odważnikiem kulowym Kettlebell. Poznaj dyscyplinę sportową GIRIEWOJ SPORT

MASZ PRAWO SIĘ BRONIĆ

Kurs wakacyjny dla dorosłych w systemie United Krav Maga. Złożony z specjalistycznych profili treningowych.

BYSTRY i DZIELNY

Kurs stworzony, aby  Twoje dziecko miało świadomość wszystkich zagrożeń jakie mogą pojawić się na jego drodze.

MOCNE UDERZENIE

Kurs samoobrony w systemie Defendo to intensywna dawka naukowej wiedzy i dobry, wakacyjny wycisk.