Wakacje z Kettlebell dla dzieci

Wakacyjne treningi kettellbell dla dzieci

Trening z kettlebell to wielopłaszczyznowy i ogólnorozwojowy zestaw ćwiczeń, który wzmocni Twoje dziecko.

Co to są te Kettlebell...?

To odważnik kulowy dzięki, któremu w szybki sposób dziecko nabierze prawidłowych wzorców ruchowych i wzmocni wszystkie partie swego ciała takie jak plecy, korpus, ramiona, uda. Wielopłaszczyznowość treningu sprzyja prawidłowemu rozwoju sylwetki młodego człowieka. Jest to nieporównywalnie skuteczniejszy trening niż zwykłe ćwiczenia izolacyjne.

Nasze treningi to przede wszystkim dużo radości i solidnej dawki wysiłku w jednym. Uczymy od podstaw w kierunku dyscypliny kettlebell lifting i jako Klub Sportowy SPARTA FIT zrzeszony w Polskiej Federacji Sportów Odważnikowych dajemy możliwość startów w mistrzostwach krajowych oraz międzynarodowych (młodziaki startują od 10 roku życia).

Mamy ogromne udokumentowane doświadczenie w prowadzeniu zawodników oraz amatorów. Nasi trenerzy to utytuowani mistrzowie tej dyscypliny oraz wykładowcy kettlebell (prowadzą kursy instruktorskie przygotowujące do pracy instruktora kettlebell - z ramienia największej organizacji kettlebell w kraju -  Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness.

Twoje dziecko zyska  siłę, wytrzymałość oraz ZDROWE CIAŁO!

poprawi zdrowie
poprawi wzorce ruchowe
większą siłę
lepsze samopoczucie

BĄDŹ FIT, TRENUJ W SPARTA FIT!

Przyjdź z dzieckiem na pierwszy trening i poznaj nasz klub. Nie pożałujesz!

GRAFIK

WTOREK - CZWARTEK

START - 2 lipca 2024 (wtorek), g. 18:00

OPŁATY:

359,99 zł - opłata za całe wakacje
189,99 zł - opłata za miesiąc lipiec lub sierpień
59,99 zł - pojedyncze wejście

KARNET OPEN - 479,99 zł - możliwość uczestnictwa w zajęciach SAMOOBRONA DLA DZIECI

FORMULARZ REJESTRACYJNY:

Nazwisko opiekuna (wymagane)

POZOSTAŁE KURSY WAKACYJNE

Zapisz się już dziś

ODWAŻNY I ZARADNY

Pracujemy z emocjami własnymi i uczymy podstawowych procedur bezpieczeństwa i technik obronnych.

MASZ PRAWO SIĘ BRONIĆ

Kurs wakacyjny dla dorosłych w systemie United Krav Maga. Złożony z specjalistycznych profili treningowych.

BYSTRY i DZIELNY

Kursy stworzony, aby  Twoje dziecko miało świadomość wszystkich zagrożeń jakie mogą pojawić się na jego drodze.

MOCNE UDERZENIE

Kurs samoobrony w systemie Defendo to intensywna dawka naukowej wiedzy i dobry, wakacyjny wycisk.