Krav Maga dla kobiet

O KURSIE

Wakacyjny kurs dla kobiet ma charakter ośmiu cotygodniowych spotkań, na których będą trenowane najczęstsze scenariusze ataków, jakie mogą spotkać każdą kobietę.

Kurs jest przeznaczony dla Pań od 15 roku życia, które chą opanować podstawowe techniki obronne przeciw przemocy, jaka może występować w życiu codziennym. Szkolenie jest tak prowadzone, aby każda uczestniczka zrozumiała jak działa stres i jak wpływa na jej ciało i zachowania. Ten kurs to nie tylko kopanie i uderzanie w tarcze, pompki, brzuszki, czy co tam jeszcze odbywa się na treningach wytrzymałościowych. To przede wszystkim podróż wgłąb siebie do lepszego poznania swoich mocy.

Kurs wpłynie na Twoją kondycję, na poczucie pewności siebie oraz poprawi Twoje bezpieczeństwo.

KAŻDY MA PRAWO SIĘ BRONIĆ!

KAŻDY MA PRAWO BYĆ BEZPIECZNYM!

REDUKCJA STRESU

Praca ze swoimi emocjami.
Podejmowanie świadomych decyzji
Metody radzenia sobie przeciwnościami losu.

POPRAWA ZDROWIA

Poprawisz swoją kondycję.
Wzrośnie pewność siebie.
Porządna dawka hormonu szczęścia.

SAMOOBRONA

Poznasz podstawowe techniki obronne.
Obrony przed atakiem i szantażem nożem
Bezpieczny powrót do domu.

Program kursu United for WOMEN

Kurs składa się z poszczególnych tematów dostosowanych specjalnie dla kobiet. Na początek poznamy reakcje naszego ciała na stres. Pokażemy jak nad tym zapanować i wykorzystać na swoją korzyść. Zrozumiesz ograniczenia swojego ciała oraz możliwości jakie w Tobie drzemią. Kolejne części to różne zagadnienia z obszarów tj. obrony przed agresorem uzbrojonym i nieuzbrojonym; obrony przed obchwytami i duszeniami; bezpieczny upadek; obrony w parterze; ; wykorzystanie dźwigni na stawy. Każdy blok to oddzielna historia, którą mamy nadzieje już wkrótce poznasz.

O NAS

Podlaskie Centrum United Krav Maga to nowoczesna, największa na Podlasiu szkoła samoobrony. Od 19 lat szkolimy osoby cywilne oraz służby mundurowe, a także sektor publiczny i prywatny biznesu. Co roku z naszych usług korzysta setki uczestników. Prowadzimy zajęcia dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

Jesteśmy przedstawicielem UNITED Krav Maga World Organisation

O INSTRUKTORACH

Marcin FIODOROW i Dariusz KULESZA mają najwyższe stopnie instruktorskie w Polsce - EXPERT 5 i tym samym jedne z najwyższych na Świecie. Szkolą też na całym Świecie! Należą do elitarnego GLOBAL EXPERT TEAM - United Krav Maga World Organisation. Odpowiadają za wyszkolenie kolejnych INSTRUKTORÓW na Świecie

"Abyśmy wszyscy mogli żyć bezpiecznie"

DOŁĄCZ JUŻ DZIŚ!

CAŁY KURS
lipiec i sierpień

W pakiecie wakacyjna koszulka United.

MIESIĘCZNIE
miesiąc

w pakiecie wakacyjna koszulka United

POJEDYNCZY
pojedynczy trening

możliwość zakupu koszulki United - 60zł

PROMOCJA!

Opłać kurs do 30 czerwca 2024 roku i skorzystaj z 100 zł RABATU*!

*cały kurs w cenie 549,99 zł - 449,99 zł

REJESTRACJA

Zapisz się już dziś

Nazwisko (wymagane)

POZOSTAŁE KURSY WAKACYJNE

Zapisz się już dziś

SIŁA I MOC W TOBIE

Zbuduj formę, popraw zdrowie z odważnikiem kulowym Kettlebell. Poznaj dyscyplinę sportową GIRIEWOJ SPORT

MASZ PRAWO SIĘ BRONIĆ

Kurs wakacyjny dla dorosłych w systemie United Krav Maga. Złożony z specjalistycznych profili treningowych.

BYSTRY i DZIELNY

Kurs stworzony, aby  Twoje dziecko miało świadomość wszystkich zagrożeń jakie mogą pojawić się na jego drodze.

MOCNE UDERZENIE

Kurs samoobrony w systemie Defendo to intensywna dawka naukowej wiedzy i dobry, wakacyjny wycisk.