SAMOOBRONA i KETTELLBEL w WAKACJE w BIAŁYMSTOKU

WAKACYJNE KURSY 2023

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Wakacyjne kursy samoobrony w Białymstoku

Samoobrona to umiejętność radzenia sobie ze wszystkimi rodzajami agresji.

Wakacyjne kursy samoobrony w Białymstoku tylko u nas! W Szkole Sportu i Samoobrony reprezentujemy dwa światowe systemy Krav Maga (United Krav MagaWorld Organsation) i Defendo (Saario ACADEMY), łączą w sobie techniki walki wręcz, ataków i obrony przed nożem, pałką, a także obronę przed wieloma przeciwnikami. Trening w tych systemach uczy nie tylko skutecznych technik fizycznych, ale również rozwija pewność siebie, kontrolę emocji i umiejętność radzenia sobie w stresujących sytuacjach.

Trening kettlebell, z kolei, to inna forma aktywności fizycznej, która może być doskonałym uzupełnieniem treningu samoobrony. Kettlebell to odważnik kulowy, przypominająca kulę armatnią z rączką, który jest wykorzystywany do wykonywania różnorodnych ćwiczeń siłowych i kondycyjnych. Trening kettlebell pozwala na rozwinięcie siły, wytrzymałości, koordynacji i stabilizacji, co przekłada się na lepsze osiągi w samoobronie.

W wakacje organizujemy różne kursy samoobrony i kettlebell dla dorosłych, młodzieży oraz dzieci. Takie kursy zapewniają unikalną okazję do nauki skutecznych technik samoobrony, jednocześnie rozwijając siłę i kondycję dzięki treningowi kettlebell. Treningi prowadzone są w grupie, pod okiem doświadczonych instruktorów i trenerów. Dlatego masz możliwość  zdobyć nowe umiejętności, zwiększyć pewność siebie i spędzić aktywnie czas wakacji.

Warto podkreślić, że samoobrona i trening kettlebell to nie tylko narzędzia do walki czy kształtowania sylwetki. To także sposób na rozwinięcie umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach, budowanie zdrowej pewności siebie oraz zdobywanie nowych doświadczeń. Dlatego warto skorzystać z kursów wakacyjnych, które oferujemy w naszej szkole

ZAPOZNAJ SIĘ Z PROFILAMI

WAKACJE Z KETTLEBELL

SIŁA I MOC JEST W TOBIE. Zbuduj formę, popraw zdrowie z odważnikiem kulowym Kettlebell. Poznaj dyscyplinę sportową GIRIEWOJ SPORT. Wakacje to idealny moment, aby zacząć swoją przygodę z intensywnym treningiem obwodowym przy pomocy odważnika kulowego.

Samoobrona dla Dorosłych

Kurs wakacyjny dla dorosłych w systemie United Krav Maga. Złożony z specjalistycznych profili treningowych. Bogata ofertę skierowana do wszystkich chętnych poznania podstawowych technik obronnych na wielu płaszczyznach.

SAMOOBRONA DEFENDO

Kurs samoobrony w systemie Defendo to intensywna dawka naukowej wiedzy i dobry, wakacyjny wycisk. Naukowe podejście do samoobrony. Ogromna dawka praktycznej wiedzy zgodnie z obowiązującym prawem.

MASTER YOUR SKILLS - edycja 3

Wakacyjny rozszerzony program treningowy dla młodzieży i dorosłych ze Szkoły Sportu i Samoobrony. Przekrojowe koncepcje i scenariusze najgorszych ulicznych ataków. Duży nacisk podczas wakacyjnego kursu położony będzie na wydolność i działanie w wysokim stresie. Wielu agresorów, parter, uzbrojeni oraz nieuzbrojeni. Bardzo intensywne szkolenie. Zapraszamy!

SAMOOBRONA TYLKO DLA KOBIET

Kurs Krav Maga przeznaczony tylko dla  kobiet od 15 roku życia. Pokazujący i uczący jak zachować się w stresujący i niebezpiecznych sytuacjach. Gorąco polecamy!

SAMOOBRONA TYLKO DLA MĘŻCZYZN

Program treningowy przygotowany tylko i wyłącznie dla mężczyzn od 16 roku życia. Problemy i rodzaje agresji jakie mogą spotkać głównie mężczyzn. Solidna dawka wycisku również.

KRAV MAGA DLA MŁODZIEŻY

Kurs samoobrony KRAV MAGA dla młodzieży podczas, którego również pracujemy z emocjami własnymi i uczymy podstawowych procedur bezpieczeństwa.

SAMOOBRONA DLA DZIECI

Kurs BYSTRY i DZIELNY to samoobrona dla dzieci w systemie KRAV MAGA UNITED. Został stworzony, aby  Twoje dziecko miało świadomość wszystkich zagrożeń jakie mogą pojawić się na jego drodze. Uczymy jak przeciwdziałać agresji zewnętrznej oraz jak uporać się z własnymi emocjami. Dodatkowo duży nacisk kładziemy na aspekt fizycznego i mentalnego wzmocnienia.

WAKACJE MŁODEGO KRAVERA

Wakacyjny kurs samoobrony w systemie KRAV MAGA przeznaczony dla dzieci, które mają minimum biały pas United Krav Maga i chcą trenować również w wakacje. Zajęcia zawierać będą dużo materiału wykraczającego poza podstawowy program na stopnie szkoleniowe w tym obrony i procedury bezpieczeństwa przeciwko różnym przedmiotom.

KETTLEBELL DLA DZIECI

Wakacyjny kurs ogólnorozwojowy dla dzieci od lat 8 wprowadzający w świat odważników kettlebell. Profesjonalni i doświadczeni trenerzy nauczą podstawowych wzorców ruchowych i wzmocnią ciało dziecka. Zyska formę i zdrowie.